НОВОСТИ ДНЯ: Прийде атмосферний фронт із Польщі. Синоптик дала прогноз на 30 вересня в Україні  Календар свят на жовтень 2023 року: скільки днів українці працюватимуть і відпочиватимуть  В Україні знизився рівень злочинності, але є і погана новина  Панує суцільний хаос: з'явилося нове фото знищеного штабу ЧФ Росії  Якою буде погода у жовтні: детальний прогноз від синоптика  Деякі абітурієнти можуть не складати НМТ-2024 для вступу: кого це стосується  Бензин та дизель за місяць подорожчали ще на 4-5%: скільки коштує паливо на АЗСвсе новости дня
Фото и Видео
Фоторепортажи
01.06.2021   Марс   BBC Ukraine

100 днів на Марсі: фото від марсоходу NASA Perseverance

Ровер NASA Perseverance відзначає 100 марсіанських днів від посадки на Марсі (або 100 "солів", як називають добу на Червоній планеті). Там апарат шукає сліди мікробного життя, вивчає геологію та з'ясовує, яким був давній клімат.
Perseverance сів на Марсі 18 лютого й відтоді зробив багато неймовірних знімків з району посадки у кратері Єзеро - великому метеоритному заглибленні діаметром 49 км на північ від марсіанського екватора.тМи зібрали фото, які марсоходу вже вдалося відзняти за свою місію.
Основне фінансування програми Perseverance розраховане на рік роботи марсоходу на поверхні Червоної планети - це десь два роки за земною хронологією.

6 квітня Perseverance зробив селфі камерою WATSON разом з коптером Ingenuity. Цей знімок складається з 62 окремих зображень, які зібрали разом вже після того, як марсохід надіслав їх на Землю.

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
церковь, природа, дети, марш, мир, дизайн, культура, технологии, Шахтер, коронавирус, полиция, пляжи, футбол, ДСНС, авиация, уикенд, спорт, праздники, #Євромайдан, фестивали, США, искусство, карантин, Верховная Рада, передовая, портрет, соревнования, Майдан, музыка, Дмитрий Дятлов, Крым, самолеты, солдат, фотопроект, НАТО, Одесса, автомобили, Донбасс, суд, туризм, история, Карпаты, фотоподборки, ВСУ, сборная Украины, протесты, архитектура, учения, зима, Киев, ВМС, фотография, путешествия, общество, Львів, мода, экология, традиции, показы, акции, тест-драйв, Россия, парады, Зеленский, юмор, живопись, Бахмут, женщины, медицина, война, столкновения, оккупация, Сергей Смоленцев, пандемия, Динамо, стихийные бедствия, политика, фотоконкурсы, животные, пожары, Китай, Киевщина, Путин, выборы, визиты, Александр Зубко, ЗСУ, город, военная техника, терроризм, пейзажи, Порошенко, митинги, люди, Новый Год, Нацгвардия, Польша, корабли, обстрелы, выставки