НОВОСТИ ДНЯ: В Украине следует внедрить декларативную модель «прописки» - эксперт  Зеленский обещает «минималку» для врачей не менее 20 тысяч  Украина должна вкладываться в создание новой техники для обороны - эксперт  Результаты ВНО по иностранным языкам и физике появились на страницах участников  Фронтмена «Землян» внесли в список лиц, несущих угрозу нацбезопасности Украины  Центр вакцинации в Киеве будет работать в эту субботу – до которого часа  На выходных в Украине – жара до +32 градусоввсе новости дня
Фото и Видео
Фоторепортажи
11.06.2021   Миколаїв, Україна   ВМС ЗС України

Як американські морпіхи українських навчали

Американські морські піхотинці провели курс підготовки щодо експлуатації та застосування жорстких маломірних катерів типу "Wing" для українських морпіхів.
Для військовослужбовців окремих бригад морської піхоти було проведено курс підготовки інструкторів, які в подальшому навчатимуть особовий склад використовувати маломірні катери типу "Wing". Курс проходив у Миколаєві та тривав близько двох тижнів. Українські морські піхотинці вивчали як підготувати катер до виходу, правильно транспортувати, управляти та експлуатувати на воді.
– Як під час підготовки човнів, так вже й на воді, кожен член екіпажу повинен досконально знати свої дії, своє місце, оперативно й чітко виконувати вказівки командира групи. Наприклад, задача рульового, полягає у тому щоб доставити десант на берег, приховати човен та залишитися на охороні. Свої обов'язки є у кожного, хто знаходиться на борту човна. Важливо, що після засвоєння всіх початкових елементів, американські інструктори приступили до практичних тренувань на воді, – зазначив представник окремої бригади морської піхоти імені контр-адмірала Михайла Білинського майор Олексій Булахов.
Під час фінального заняття морські піхотинці повинні були скласти іспит. Так, за відведений час, вони мали підготувати човен до експлуатації. Наступним етапом стало подолання бігом трьохкілометрової відстані з човном на плечах та спуск його на воду. Далі проводилося подолання дистанції на воді, під час якої човен декілька разів перегортали. В цих обставинах  військовослужбовцям потрібно було швидко повернутися на борт і якнайшвидше дістатися берега.
Якщо відбувається перегортання човна або хтось випав за борт під час хитавиці, відповідно до нормативів екіпаж має до 30 секунд, щоб всі були знову на борту та продовжили виконання завдання. Варто зазначити, що кожен етап цього іспиту мав визначені часові рамки та перевірявся американськими інструкторами на правильність виконання.
– Ми працювали з багатьма іноземними країнами щодо організації та проведення морських-десантних тренувань, і ми можемо зауважити, що в українських морських піхотинців дуже висока мотивація до здобуття знань та покращення своїх професійних навичок, – відмітив сержант-комендор Деніел Мата.
По завершенню курсу військовослужбовці отримають відповідні сертифікати та проводитимуть підготовку екіпажів катерів типу "Wing" вже у своїх підрозділах. В майбутньому планується провести ще один курс подібного характеру, але ускладнений наявністю додаткового спорядження та зброї, у засобах захисту і з використанням спеціальних двигунів

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
религия, фестивали, оккупация, Карпаты, Одесса, досуг, пандемия, ЗСУ, музыка, медицина, акции, портрет, Александр Зубко, общество, Крым, Шахтер, Сергей Смоленцев, Китай, традиции, знаменитости, авиация, тест-драйв, природа, ВСУ, уикенд, город, США, фотоподборки, праздники, Киев, Донбасс, Динамо, марш, Россия, полиция, технологии, Порошенко, #Євромайдан, суд, стихийные бедствия, культура, учения, самолеты, коронавирус, НАТО, фотография, пляжи, политика, Львів, церковь, Майдан, выставки, Дмитрий Дятлов, экология, солдат, мода, передовая, фотоконкурсы, Нацгвардия, корабли, показы, Путин, ДСНС, парады, живопись, дизайн, ВМС, автомобили, Зеленский, животные, соревнования, фотопроект, заводы, выборы, футбол, мир, пожары, Лига Чемпионов УЕФА, протесты, карантин, Верховная Рада, юмор, АТО, путешествия, люди, искусство, джаз, зима, архитектура, спорт, политики, столкновения, женщины, Новый Год, война, история, митинги, пейзажи, туризм, дети