Фото и Видео
Фоторепортажи
16.06.2021   Швейцарія   Радіо Свобода, Reuters, BBC,

На нейтральній території: зустріч Байдена і Путіна у Женеві

Президенти США та Росії Джо Байден та Володимир Путін розпочали зустріч у Женеві. Саміт проходить на віллі Ла Гранж - там само, де у 1985 році зустрічалися Михайло Горбачов і Рональд Рейган.
На сходах вілли президент Швейцарії Гі Пармелон привітав обох президентів. Байден та Путін потисли руки та увійшли до приміщення. Зустріч розпочалася вчасно о 14.30 за Києвом. Путін, який має звичку запізнюватись на офіційні заходи, прибув незвично вчасно.
"Завжди краще зустрічатися особисто", - сказав російському колезі на початку зустрічі Байден, повідомляють журналісти з місця події. Натомість Путін висловив сподівання, що зустріч буде "продуктивною".
Як очікується, головними темами зустрічі стануть контроль над озброєнням, боротьбу з кіберзлочинністю, інформаційну безпеку та зміни клімату.
Окремо адміністрація Байдена наголосила, що темами розмови стане також військове втручання Росії в Україні, переслідування Олексія Навального та діяльність російських хакерів у США.
Президенти говоритимуть у форматі тет-а-тет та в розширеному форматі. За підсумками перемовин близько 19.00 за Києвом президенти вийдуть до преси, але не разом, а кожен окремо.

Вхід до вілли «Ла Гранж», де відбувається саміт

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
туризм, пейзажи, США, Шахтер, акции, город, Александр Зубко, уикенд, общество, люди, учения, фотоконкурсы, Крым, митинги, культура, праздники, пляжи, показы, Одесса, тест-драйв, протесты, портрет, Порошенко, передовая, сборная Украины, искусство, Львів, дизайн, зима, АТО, марш, мир, соревнования, спорт, стихийные бедствия, выставки, Майдан, мода, Лига Чемпионов УЕФА, фотография, коронавирус, дети, Новый Год, Зеленский, религия, ЗСУ, фотоподборки, традиции, авиация, #Євромайдан, Динамо, церковь, Сергей Смоленцев, футбол, экология, Карпаты, полиция, политика, солдат, оккупация, досуг, НАТО, корабли, музыка, ДСНС, юмор, знаменитости, ВМС, автомобили, Киев, война, джаз, политики, женщины, пандемия, Донбасс, суд, природа, пожары, ВСУ, Россия, карантин, выборы, история, живопись, Путин, технологии, самолеты, фотопроект, Нацгвардия, парады, медицина, путешествия, фестивали, Дмитрий Дятлов, Верховная Рада, столкновения, животные, архитектура, Китай