НОВОСТИ ДНЯ: У "Слузі народу" заявили про тестування моделі переходу до президентської форми правління: деталі  Погода тішить українців літнім теплом: прогноз на 29 вересня  Членство України в НАТО: Столтенберг зробив заяву  Паста "Болоньєзе": рецепт від принца Вільяма  Скоро в Україні похолодає, але не скрізь: синоптик дала прогноз на найближчі дні  Помер зірка "Гаррі Поттера" Майкл Гембон, який зіграв Альбуса Дамблдора  Довіра жителів Росії до Путіна та його уряду різко знизилася за останній місяцьвсе новости дня
Фото и Видео
Фоторепортажи
22.07.2021   Україна   Міністерство оборони України

Три мечі-2021

Під час багатонаціонального навчання "Три мечі-2021", яке триває на території Міжнародний центр миротворчості та безпеки Національна академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, підрозділи Lithuanian-Polish-Ukrainian Brigade продовжують вдосконалювати практичні елементи застосування, які будуть необхідні під час активних заходів.
Зокрема, одним з підрозділів десантно-штурмового батальйону було відпрацьовано подолання водної перешкоди на бойовій техніці БТР-80. Заняттям передувала тривала та ретельна підготовка – було проведено інженерну розвідку ділянок входу та виходу бойової техніки з води, самі бойові машини підготовлено до подолання водної перешкоди методом «замочування». Тобто корпуси БТР-ів завчасно були перевірені на герметичність. Кожен член екіпажу бойових машин пройшов спеціальну підготовку та інструктаж. Під час практичного водіння бойових машин на плаву механіки-водії  продемонстрували високу навченість у керуванні машинами під час подолання водної перешкоди та впевнені навики маневрування бронетехнікою на плаву. За перебігом виконання даного елементу здійснювалось візуальне спостереження з вертольоту.
Крім цього підрозділи Lithuanian-Polish-Ukrainian Brigade відпрацювали елементи зачистки та звільнення житлових будинків у місті. Винятково, що в даному випадку підрозділи збройних сил різних націй діяли допомагаючи один одному. За сценарієм український підрозділ потрапив у засідку. На допомогу прийшли брати по зброї з 3-го Замойського батальйону 21-ї бригади Збройних сил Республіки Польща. Саме у взаємодії та спільними зусиллями воїни двох країн виконали поставлене перед ними бойове завдання.
Цьогорічні навчання "Три мечі-2021" зможуть посилити взаємодію та взаєморозуміння між підрозділами  Lithuanian-Polish-Ukrainian Brigade при виконані завдань за призначенням. За ходом дій українських десантників та польських стрільців спостерігали керівники навчання з вертольоту Мі–8.

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
Киевщина, суд, Сергей Смоленцев, искусство, история, Донбасс, Зеленский, Карпаты, пожары, Новый Год, путешествия, Киев, природа, полиция, город, пейзажи, митинги, Львів, #Євромайдан, политика, Верховная Рада, Крым, Порошенко, праздники, Бахмут, портрет, фотопроект, пляжи, фотография, Россия, дизайн, женщины, фотоконкурсы, столкновения, уикенд, Динамо, Нацгвардия, передовая, НАТО, фотоподборки, парады, война, автомобили, США, живопись, выставки, животные, тест-драйв, терроризм, авиация, самолеты, ВМС, мир, коронавирус, сборная Украины, ЗСУ, соревнования, дети, Шахтер, общество, пандемия, обстрелы, музыка, Одесса, военная техника, Александр Зубко, карантин, марш, ДСНС, люди, Дмитрий Дятлов, спорт, фестивали, Путин, футбол, Китай, культура, экология, Майдан, традиции, учения, архитектура, показы, стихийные бедствия, корабли, церковь, туризм, акции, оккупация, юмор, Польша, выборы, солдат, медицина, технологии, ВСУ, визиты, мода, протесты, зима