НОВОСТИ ДНЯ: Четвер буде багатим на опади: прогноз погоди в Україні на 8 грудня  Путін залишив Росію без ППО: експерти про атаку на військові аеродроми окупантів  Чим замінити оселедець у "Шубі": три альтернативи для вашого новорічного столу  У четвер частину України накриє потепління  Блінкен припустив, що РФ може піти на фальшивий мир з Україною для нового наступу  Вплив війни на Україні. Які міста виявилися найдорожчими у 2022 році  До кінця тижня в Україні очікується різка зміна погодивсе новости дня
Фото и Видео
Фоторепортажи
22.07.2021   Україна   Міністерство оборони України

Три мечі-2021

Під час багатонаціонального навчання "Три мечі-2021", яке триває на території Міжнародний центр миротворчості та безпеки Національна академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, підрозділи Lithuanian-Polish-Ukrainian Brigade продовжують вдосконалювати практичні елементи застосування, які будуть необхідні під час активних заходів.
Зокрема, одним з підрозділів десантно-штурмового батальйону було відпрацьовано подолання водної перешкоди на бойовій техніці БТР-80. Заняттям передувала тривала та ретельна підготовка – було проведено інженерну розвідку ділянок входу та виходу бойової техніки з води, самі бойові машини підготовлено до подолання водної перешкоди методом «замочування». Тобто корпуси БТР-ів завчасно були перевірені на герметичність. Кожен член екіпажу бойових машин пройшов спеціальну підготовку та інструктаж. Під час практичного водіння бойових машин на плаву механіки-водії  продемонстрували високу навченість у керуванні машинами під час подолання водної перешкоди та впевнені навики маневрування бронетехнікою на плаву. За перебігом виконання даного елементу здійснювалось візуальне спостереження з вертольоту.
Крім цього підрозділи Lithuanian-Polish-Ukrainian Brigade відпрацювали елементи зачистки та звільнення житлових будинків у місті. Винятково, що в даному випадку підрозділи збройних сил різних націй діяли допомагаючи один одному. За сценарієм український підрозділ потрапив у засідку. На допомогу прийшли брати по зброї з 3-го Замойського батальйону 21-ї бригади Збройних сил Республіки Польща. Саме у взаємодії та спільними зусиллями воїни двох країн виконали поставлене перед ними бойове завдання.
Цьогорічні навчання "Три мечі-2021" зможуть посилити взаємодію та взаєморозуміння між підрозділами  Lithuanian-Polish-Ukrainian Brigade при виконані завдань за призначенням. За ходом дій українських десантників та польських стрільців спостерігали керівники навчання з вертольоту Мі–8.

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
спорт, экология, пандемия, ВМС, архитектура, животные, традиции, Крым, протесты, Путин, фестивали, город, сборная Украины, дизайн, пожары, соревнования, пейзажи, политика, марш, передовая, оккупация, технологии, фотоконкурсы, Одесса, Дмитрий Дятлов, природа, Киевщина, фотопроект, авиация, портрет, карантин, дети, культура, военная техника, праздники, политики, обстрелы, НАТО, Зеленский, туризм, церковь, Донбасс, футбол, ДСНС, Верховная Рада, столкновения, искусство, Россия, самолеты, #Євромайдан, юмор, Львів, акции, мода, знаменитости, фотография, музыка, общество, стихийные бедствия, выборы, пляжи, Нацгвардия, Майдан, США, тест-драйв, Порошенко, суд, автомобили, зима, коронавирус, ЗСУ, солдат, Александр Зубко, мир, фотоподборки, Шахтер, митинги, Новый Год, ВСУ, история, Динамо, Польша, учения, полиция, живопись, путешествия, корабли, люди, Китай, женщины, выставки, Киев, Сергей Смоленцев, уикенд, парады, Карпаты, показы, война, визиты, медицина