НОВОСТИ ДНЯ: Чи дійсно Києво-Печерська лавра перейшла до ПЦУ: в Мінкульті звернули увагу на цікаву деталь  В Україну йде потепління: синоптик назвала точні дати  УПЦ МП "поза законом": як і чому церкву можуть заборонити в Україні  Стало відомо, яких втрат на війні проти України зазнав Чорноморський флот РФ, - ЗМІ  "Заклали один з наріжних каменів у міцну основу помісної церкви" - Епіфаній про Києво-Печерську лавру  Синоптикиня розповіла, коли українцям чекати на відлигу  "Свято-Успенську Києво-Печерську лавру" зареєстровано як монастир ПЦУ: що це означаєвсе новости дня
Фото и Видео
Фоторепортажи
07.10.2021   Київ, Україна   Укрінформ

У Києві профспілки вийшли на акцію протесту

Представники Федерації профспілок України вийшли у Києві на акцію протесту у Всесвітній день за гідну працю. Майже 10 тисяч людей зібралися під Червоним корпусом КНУ ім.Шевченка. Акція відбувається під гаслом "Захистимо свої трудові права і свободи на об’єднання в профспілки. Здобудемо краще життя!".
Люди тримають гасла "Захистимо свої трудові права", "Жодних урізань трудових прав", "Ні диктату корпорацій - Україні гідну працю", "Робочі місця і гідна зарплата - працюємо в Україні".
Учасники акції виступають проти "антитрудових та антипрофспілкових законопроєктів" від влади. Зокрема, це проєкт закону №5371 щодо спрощення регулювання трудових відносин у сфері малого і середнього підприємництва та зменшення адміністративного навантаження на підприємницьку діяльність, законопроєкт №5388 щодо дерегуляції трудових відносин та законопроєкт №2681 щодо окремих питань діяльності професійних спілок.
Мітингарі вимагають ухвалення нового Трудового кодексу, "який захистить людей праці", а також доступні для населення справедливі ціни на український газ, тарифи на електроенергію та комунальні послуги.
Окрім того, профспілки виступають за дотримання визначених законами України розмірів грошових виплат і соціального захисту громадян, зокрема: мінімальної заробітної плати – 6900 грн; мінімальної пенсії – 3600 грн; посадового окладу першого тарифного розряду у бюджетній сфері –6500 грн.
Також на акції вимагають до кінця цього року виплатити заборговану 140 тисячам працівникам заробітну плату у розмірі майже 4 млрд гривень.
Мітингарі також мають намір пройти колоною до Кабінету Міністрів та Верховної Ради. Рух автотранспорту в районі проведення акції частково перекрито, працює поліція діалогу. Ситуація спокійна.

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
фотопроект, Зеленский, передовая, соревнования, Львів, природа, суд, мода, пандемия, авиация, город, оккупация, НАТО, путешествия, #Євромайдан, Майдан, тест-драйв, культура, футбол, Шахтер, Одесса, медицина, Путин, архитектура, Порошенко, пейзажи, Россия, Киевщина, дизайн, показы, учения, обстрелы, США, дети, Верховная Рада, Донбасс, уикенд, фотоконкурсы, Александр Зубко, пожары, Динамо, музыка, карантин, сборная Украины, визиты, животные, Сергей Смоленцев, зима, ВМС, спорт, фотография, политика, Польша, война, самолеты, выставки, АТО, церковь, Новый Год, туризм, солдат, общество, фотоподборки, ВСУ, технологии, полиция, Китай, портрет, автомобили, люди, Крым, коронавирус, живопись, ДСНС, военная техника, Нацгвардия, стихийные бедствия, история, мир, юмор, фестивали, акции, парады, Киев, ЗСУ, Дмитрий Дятлов, протесты, выборы, праздники, марш, корабли, традиции, столкновения, митинги, политики, экология, искусство, женщины, Карпаты, пляжи