НОВОСТИ ДНЯ: "Росіяни не тікають з поля бою": Путін продемонстрував цілковиту необізнаність про своїх солдатів-дезертирів  У Німеччині заявили, що Україна має право захищатися і за межами своєї країни  Мобілізація жінок в Україні: як призивають і кому потрібно обов'язково стати на облік  Hubble зробив фотографію наймолодшої галактики у всесвіті  Підрив довіри та дискредитація співпраці. Як пропаганда РФ атакує Литву, Польщу та Україну  В Україні 9 грудня ймовірний мокрий сніг та дощ, вдень до 5° тепла  Путіну привиділася польська "агресія": він заявив, що "тільки РФ дасть Україні гарантії безпеки"все новости дня
Фото и Видео
Фоторепортажи
10.01.2022   Київ, Україна   Укрінформ, 24tv.ua, censor.net, nv.ua, bigkyiv.com.ua,

Акція на підтримку протестувальників біля посольства Казахстана у Києві

Біля посольства Казахстану у Києві відбулась акція на підтримку казахського народу. У заході взяло участь близько сотні людей з прапорами України, Білорусі та Казахстану.
«Сьогодні під посольством Казахстану - акція солідарності з народом Казахстану, акція нагадування про дотримання прав і свобод людини навіть у таких складних умовах, які зараз склалися там. Також ми висловлюємо занепокоєння введенням іноземних військ на територію Казахстану... Сьогодні прийшли не тільки українські правозахисники, а і білоруські колеги, оскільки вбачають багато спільного між тим, що відбувається в Білорусі й Казахстані», - сказав координатор проєкту «Без кордонів» Максим Буткевич.
Він також нагадав, що сьогодні у Казахстані день жалоби за загиблими під час протестів, кількість яких досі достеменно не відома.
Мітингувальники закликали до врегулювання конфлікту з дотриманням національного законодавства Казахстану та його міжнародних забов‘язань, а також засудили введення в країну контингенту Організації договору про колективну безпеку (ОДКБ). Водночас учасники акції закликали владу України та країн ЄС адаптувати міграційну політику для потенційних біженців із Казахстану.
За дотриманням порядку на акції стежили правоохоронці. Ситуація спокійна.

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
Донбасс, военная техника, город, животные, политика, самолеты, Верховная Рада, война, карантин, технологии, марш, культура, Динамо, природа, Россия, Александр Зубко, спорт, зима, политики, выставки, ЗСУ, портрет, Зеленский, #Євромайдан, фотография, Путин, традиции, знаменитости, оккупация, ВСУ, Польша, Новый Год, суд, Киев, Дмитрий Дятлов, музыка, передовая, мир, Львів, визиты, пляжи, путешествия, архитектура, корабли, фотоподборки, стихийные бедствия, общество, футбол, митинги, тест-драйв, Шахтер, показы, пандемия, Сергей Смоленцев, люди, юмор, фотопроект, фестивали, США, экология, пожары, НАТО, протесты, фотоконкурсы, ДСНС, Нацгвардия, Крым, медицина, выборы, коронавирус, столкновения, уикенд, ВМС, Порошенко, солдат, акции, дети, Китай, соревнования, парады, сборная Украины, живопись, дизайн, авиация, женщины, мода, Карпаты, искусство, история, Киевщина, полиция, туризм, праздники, учения, обстрелы, Майдан, Одесса, церковь, пейзажи, автомобили