НОВИНИ ДНЯ: Гороскоп на тиждень за картами Таро: Левам - людина з минулого, Рибам - тривога  Скільки готові платити мігрантам з Азії та Африки в Україні: економіст здивував сумою  Магнітні бурі, прогноз на три дні: чого очікувати від сонячної активності 11–13 травня  Палеонтологи знайшли у шахті гігантську доісторичну змію  В Україні гострий дефіцит кадрів: що зміниться для людей 50+  Синоптикиня попереджає про негоду 11 травня: де прогримлять грози  КНДР вписала в конституцію автоматичний ядерний удар у разі вбивства Кім Чен Инавсі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
25.01.2022   Київ, Україна   Укрінформ, УНІАН, Національна поліція, Суспільне, Цензор.Нет

SaveФОП: протести підприємців у центрі Києва

25 січня під Верховною Радою зібрався мітинг підприємців з вимогою до парламентарів скасувати закони, які, зокрема, передбачають обов'язкове запровадження касових апаратів та наявність дозвільних документів на товар. За оцінками поліції діалогу під Радою перебувало близько 1000 мітингарів. Через акцію протесту поліція обмежила рух в урядовому кварталі, на двох учасників мітингів склали протоколи. За даними поліції, чоловіки провокували конфлікт у натовпі та не реагували на вимоги правоохоронців припинити протиправні дії.
Мітингувальники, серед іншого, закликають депутатів ВР ухвалити законопроєкти № 5866 (про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо створення умов для розвитку фізичних осіб-підприємців та підвищення прозорості їхньої діяльності), та 5866-1 (про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо спрощення ведення господарської діяльності, підвищення її прозорості та створення умов для розвитку малого бізнесу).
Потім учасники акції «SaveФОП» прийшли з-під будівлі Верховної Ради до Офісу Президента України. Мітингарі прийшли під ОП з боку вулиці Лютеранської, але вхід під Офіс Президента був перекритий. Наразі тривають виступи мітингувальників з їхнього автомобіля із гучномовцем, який супроводжував їхню колону на Банкову. Активісти мають намір піти на Хрещатик.
Акції підприємців тривають з минулого року. Зокрема, раніше вони вимагали надати їм можливість працювати в умовах карантину. Рух #SaveФОП — український громадський рух, учасники якого виступають за зменшення фінансового навантаження на малий та середній бізнес шляхом продовження для приватних підприємців спрощеної системи оподаткування.

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
технологии, столкновения, юмор, Львів, Україна, пейзажи, путешествия, церковь, Дмитрий Дятлов, портрет, общество, город, передовая, Киев, фотография, Польша, ЗСУ, Бахмут, уикенд, искусство, люди, полиция, музыка, ДСНС, митинги, туризм, протесты, праздники, фотопроект, пожары, традиции, фестивали, женщины, Порошенко, Путин, Донбасс, коронавирус, пляжи, Київ, архитектура, марш, мода, обстрелы, солдат, фотоподборки, Россия, #Євромайдан, живопись, авиация, военная техника, учения, стихийные бедствия, ВМС, НАТО, Війна, природа, Одесса, самолеты, Шахтер, мир, Новый Год, футбол, карантин, дизайн, Карпаты, оккупация, Сергей Смоленцев, культура, спорт, сборная Украины, Киевщина, выборы, медицина, политика, зима, акции, история, США, автомобили, терроризм, пандемия, война, животные, Александр Зубко, суд, Динамо, Майдан, выставки, Зеленский, фотоконкурсы, дети, Париж, джаз, корабли, Нацгвардия, Велика Британія, соревнования, Верховная Рада, Китай, ВСУ