НОВОСТИ ДНЯ: Трупи постійно привозять з України: в столиці Бурятії спорткомплекс перетворився на зал ритуальних послуг  Паливна криза в Україні. У Кабміні назвали причину черг на АЗС  В Україні конфіскували російські та білоруські активи на 30 млрд, - БЕБ  Розвідка Британії підтвердила відсторонення голови Чорноморського флоту РФ. Герасимов залишився  Укрпошта випустить марку «Русскій воєнний корабль… ВСЬО!»  На експропрійованому заводі Renault у Москві збиратимуть китайські автомобілі «Москвич»  Нічні заморозки, шквали та дощі: прогноз погоди на сьогоднівсе новости дня
Фото и Видео
Фоторепортажи
25.01.2022   Київ, Україна   Укрінформ, УНІАН, Національна поліція, Суспільне, Цензор.Нет

SaveФОП: протести підприємців у центрі Києва

25 січня під Верховною Радою зібрався мітинг підприємців з вимогою до парламентарів скасувати закони, які, зокрема, передбачають обов'язкове запровадження касових апаратів та наявність дозвільних документів на товар. За оцінками поліції діалогу під Радою перебувало близько 1000 мітингарів. Через акцію протесту поліція обмежила рух в урядовому кварталі, на двох учасників мітингів склали протоколи. За даними поліції, чоловіки провокували конфлікт у натовпі та не реагували на вимоги правоохоронців припинити протиправні дії.
Мітингувальники, серед іншого, закликають депутатів ВР ухвалити законопроєкти № 5866 (про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо створення умов для розвитку фізичних осіб-підприємців та підвищення прозорості їхньої діяльності), та 5866-1 (про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо спрощення ведення господарської діяльності, підвищення її прозорості та створення умов для розвитку малого бізнесу).
Потім учасники акції «SaveФОП» прийшли з-під будівлі Верховної Ради до Офісу Президента України. Мітингарі прийшли під ОП з боку вулиці Лютеранської, але вхід під Офіс Президента був перекритий. Наразі тривають виступи мітингувальників з їхнього автомобіля із гучномовцем, який супроводжував їхню колону на Банкову. Активісти мають намір піти на Хрещатик.
Акції підприємців тривають з минулого року. Зокрема, раніше вони вимагали надати їм можливість працювати в умовах карантину. Рух #SaveФОП — український громадський рух, учасники якого виступають за зменшення фінансового навантаження на малий та середній бізнес шляхом продовження для приватних підприємців спрощеної системи оподаткування.

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
портрет, фотография, акции, мир, традиции, Майдан, технологии, Донбасс, самолеты, тест-драйв, авиация, суд, учения, Китай, город, культура, общество, автомобили, Киевщина, война, зима, митинги, ВСУ, люди, передовая, политика, туризм, церковь, оккупация, мода, Одесса, Зеленский, природа, визиты, животные, искусство, Киев, солдат, показы, пандемия, футбол, Шахтер, полиция, живопись, история, депутаты, столкновения, парады, Россия, Александр Зубко, пляжи, выборы, Порошенко, Польша, Львів, #Євромайдан, сборная Украины, Верховная Рада, Карпаты, Новый Год, праздники, дизайн, уикенд, коронавирус, США, медицина, фотоконкурсы, юмор, выставки, Путин, женщины, фотопроект, фотоподборки, стихийные бедствия, соревнования, Дмитрий Дятлов, Рождество, путешествия, архитектура, музыка, пожары, фестивали, протесты, ДСНС, спорт, НАТО, Крым, дети, ВМС, карантин, военная техника, знаменитости, Динамо, Сергей Смоленцев, корабли, экология, ЗСУ, Нацгвардия, пейзажи, марш