НОВОСТИ ДНЯ: Паливна криза: експерт сказав, що буде з цінами на бензин найближчим часом  Ті, хто працює з країною-агресором, не мають існувати сьогодні в Україні, - Буймістер  П'ять тисяч дітей зробили піонерами на Червоній площі  Новий звіт Тома Купера: спокійний. Фронт під Попасною втримався  Литва закликала створити військово-морську коаліцію для розблокування портів України  В Україні відзначають День морської піхоти  Медведчука хочуть обміняти на бійців із "Азовсталі". У МВС пояснили, чому заговорив нардепвсе новости дня
Фото и Видео
Фоторепортажи
27.01.2022   Київ, Україна   Великий Київ

«Все у твоїх руках»: у школах Києва проводять уроки з мінної безпеки

Сьогодні, 27 січня, в Києві пройшов всеукраїнський урок з мінної безпеки «Все у твоїх руках» для учнів середньої школи. Заняття проходило в столичному навчально-виховному комплексі № 209 «Сузір’я» (вул. Березнякiвська, 32).
Дітей навчали правилам безпеки при виявленні підозрілих предметів та застарілих боєприпасів, розказали чим відрізняються піротехніки від вибухотехніків та продемонстрували техніку та обладнання, з якою працюють спеціалісти.
У рамках заходу також практично відпрацювали порядок евакуації учнів. Школярі покинули приміщення школи та вишикувались на подвір’ї.
До слова, працівників шкільних та дошкільних закладів освіти навчають правилам поведінки у разі виникнення таких надзвичайних ситуацій, як пожежа, підтоплення, а також мінування та обстріл. Крім того, навчання дітей питанням цивільного захисту та безпеки життєдіяльності у закладах освіти відбувається систематично.

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
церковь, люди, Зеленский, солдат, музыка, мода, стихийные бедствия, США, спорт, Киевщина, портрет, пандемия, Нацгвардия, туризм, Россия, корабли, Верховная Рада, история, полиция, самолеты, авиация, фотоконкурсы, Одесса, фотопроект, юмор, Дмитрий Дятлов, карантин, Порошенко, животные, Донбасс, праздники, суд, зима, Киев, военная техника, фестивали, политика, визиты, Польша, город, культура, #Євромайдан, депутаты, уикенд, передовая, коронавирус, выборы, Львів, женщины, Шахтер, ВМС, Динамо, Карпаты, пейзажи, митинги, парады, сборная Украины, футбол, традиции, Рождество, выставки, учения, марш, политики, пляжи, Путин, Сергей Смоленцев, путешествия, экология, архитектура, ВСУ, Крым, природа, протесты, медицина, Александр Зубко, соревнования, ДСНС, технологии, столкновения, акции, война, дизайн, показы, пожары, общество, тест-драйв, Майдан, автомобили, Китай, АТО, Новый Год, ЗСУ, дети, фотоподборки, живопись, мир, искусство, НАТО, фотография