НОВОСТИ ДНЯ: Операція була не одна: нові подробиці про боротьбу Путіна за життя  Будинок за 1 євро. Як купити нерухомість у мальовничому регіоні Італії  Соляна криза: Одеська область запропонувала заміну "Артемсолі"  Чи можна оформити паспорт за кордоном. Інструкція для українських біженців  До Києва прийшло метеорологічне літо. Весна тривала аж 108 днів  Як правильно готувати бобові, щоб не страждало травлення: поради дієтолога  В Україні розповіли, навіщо знищувати Чорноморський флот і коли це може статисявсе новости дня
Фото и Видео
Фоторепортажи
27.01.2022   Київ, Україна   Великий Київ

«Все у твоїх руках»: у школах Києва проводять уроки з мінної безпеки

Сьогодні, 27 січня, в Києві пройшов всеукраїнський урок з мінної безпеки «Все у твоїх руках» для учнів середньої школи. Заняття проходило в столичному навчально-виховному комплексі № 209 «Сузір’я» (вул. Березнякiвська, 32).
Дітей навчали правилам безпеки при виявленні підозрілих предметів та застарілих боєприпасів, розказали чим відрізняються піротехніки від вибухотехніків та продемонстрували техніку та обладнання, з якою працюють спеціалісти.
У рамках заходу також практично відпрацювали порядок евакуації учнів. Школярі покинули приміщення школи та вишикувались на подвір’ї.
До слова, працівників шкільних та дошкільних закладів освіти навчають правилам поведінки у разі виникнення таких надзвичайних ситуацій, як пожежа, підтоплення, а також мінування та обстріл. Крім того, навчання дітей питанням цивільного захисту та безпеки життєдіяльності у закладах освіти відбувається систематично.

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
суд, показы, Киев, история, Крым, ЗСУ, архитектура, автомобили, пляжи, пандемия, знаменитости, выборы, пожары, люди, #Євромайдан, культура, стихийные бедствия, акции, женщины, искусство, экология, общество, медицина, технологии, сборная Украины, Александр Зубко, природа, полиция, самолеты, праздники, фестивали, спорт, Львів, город, дизайн, мода, Дмитрий Дятлов, марш, живопись, путешествия, протесты, туризм, митинги, ДСНС, фотоконкурсы, Порошенко, фотопроект, пейзажи, портрет, уикенд, соревнования, Путин, Киевщина, Верховная Рада, карантин, фотоподборки, церковь, Новый Год, авиация, учения, животные, Зеленский, Китай, война, визиты, Донбасс, ВМС, фотография, дети, традиции, Шахтер, военная техника, оккупация, Сергей Смоленцев, АТО, политика, Одесса, солдат, тест-драйв, США, Карпаты, столкновения, музыка, парады, Динамо, Польша, выставки, Майдан, корабли, передовая, Рождество, коронавирус, мир, футбол, юмор, Россия, Нацгвардия, НАТО, зима, ВСУ