НОВОСТИ ДНЯ: Вчені відтворили обличчя фараона Тутанхамона: який він мав вигляд (фото)  Чоловік провів на дні Атлантики 93 дні — тепер він на 10 років молодший  Скільки ракет залишилось у Росії: нові дані  Смажені гострі кабачки з часником та м'ятою: оригінальний рецепт  Як закінчиться війна Росії проти України: журналіст WP розповів про бачення США  "Якщо будуть звернення": ГУР – про створення гумкоридорів для жителів Бєлгородщини  День батька в Україні 2023 року: якого числа вітати татусів і як виникло це святовсе новости дня
Фото и Видео
Фоторепортажи
27.01.2022   Київ, Україна   Великий Київ

«Все у твоїх руках»: у школах Києва проводять уроки з мінної безпеки

Сьогодні, 27 січня, в Києві пройшов всеукраїнський урок з мінної безпеки «Все у твоїх руках» для учнів середньої школи. Заняття проходило в столичному навчально-виховному комплексі № 209 «Сузір’я» (вул. Березнякiвська, 32).
Дітей навчали правилам безпеки при виявленні підозрілих предметів та застарілих боєприпасів, розказали чим відрізняються піротехніки від вибухотехніків та продемонстрували техніку та обладнання, з якою працюють спеціалісти.
У рамках заходу також практично відпрацювали порядок евакуації учнів. Школярі покинули приміщення школи та вишикувались на подвір’ї.
До слова, працівників шкільних та дошкільних закладів освіти навчають правилам поведінки у разі виникнення таких надзвичайних ситуацій, як пожежа, підтоплення, а також мінування та обстріл. Крім того, навчання дітей питанням цивільного захисту та безпеки життєдіяльності у закладах освіти відбувається систематично.

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
общество, живопись, церковь, терроризм, пейзажи, путешествия, дети, фотоконкурсы, фестивали, Путин, соревнования, протесты, визиты, город, Сергей Смоленцев, экология, показы, учения, #Євромайдан, карантин, сборная Украины, Шахтер, музыка, технологии, Нацгвардия, Киев, Одесса, история, люди, солдат, юмор, традиции, парады, тест-драйв, футбол, природа, военная техника, животные, пляжи, коронавирус, митинги, политики, марш, Польша, архитектура, культура, передовая, оккупация, полиция, Дмитрий Дятлов, выборы, мир, Донбасс, Крым, Динамо, фотография, портрет, авиация, фотоподборки, политика, акции, Новый Год, Александр Зубко, мода, выставки, уикенд, Майдан, ЗСУ, корабли, ВСУ, пандемия, ВМС, искусство, война, самолеты, зима, стихийные бедствия, праздники, автомобили, НАТО, Россия, ДСНС, фотопроект, пожары, Китай, Порошенко, медицина, США, женщины, Верховная Рада, Львів, туризм, спорт, суд, дизайн, Карпаты, Киевщина, столкновения, Зеленский, обстрелы