НОВОСТИ ДНЯ: Операція була не одна: нові подробиці про боротьбу Путіна за життя  Будинок за 1 євро. Як купити нерухомість у мальовничому регіоні Італії  Соляна криза: Одеська область запропонувала заміну "Артемсолі"  Чи можна оформити паспорт за кордоном. Інструкція для українських біженців  До Києва прийшло метеорологічне літо. Весна тривала аж 108 днів  Як правильно готувати бобові, щоб не страждало травлення: поради дієтолога  В Україні розповіли, навіщо знищувати Чорноморський флот і коли це може статисявсе новости дня
Фото и Видео
Фоторепортажи
27.01.2022   Київ, Україна   Великий Київ

«Все у твоїх руках»: у школах Києва проводять уроки з мінної безпеки

Сьогодні, 27 січня, в Києві пройшов всеукраїнський урок з мінної безпеки «Все у твоїх руках» для учнів середньої школи. Заняття проходило в столичному навчально-виховному комплексі № 209 «Сузір’я» (вул. Березнякiвська, 32).
Дітей навчали правилам безпеки при виявленні підозрілих предметів та застарілих боєприпасів, розказали чим відрізняються піротехніки від вибухотехніків та продемонстрували техніку та обладнання, з якою працюють спеціалісти.
У рамках заходу також практично відпрацювали порядок евакуації учнів. Школярі покинули приміщення школи та вишикувались на подвір’ї.
До слова, працівників шкільних та дошкільних закладів освіти навчають правилам поведінки у разі виникнення таких надзвичайних ситуацій, як пожежа, підтоплення, а також мінування та обстріл. Крім того, навчання дітей питанням цивільного захисту та безпеки життєдіяльності у закладах освіти відбувається систематично.

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
история, полиция, Новый Год, ВМС, стихийные бедствия, коронавирус, передовая, церковь, выставки, дизайн, туризм, визиты, искусство, акции, Киевщина, ДСНС, Порошенко, фотоподборки, животные, зима, Верховная Рада, праздники, военная техника, показы, Крым, Зеленский, Львів, дети, политики, медицина, Динамо, футбол, суд, учения, общество, мода, фотография, пожары, столкновения, юмор, пляжи, протесты, мир, авиация, выборы, Китай, парады, женщины, город, Дмитрий Дятлов, Одесса, митинги, Майдан, соревнования, Польша, Киев, АТО, сборная Украины, уикенд, фотопроект, НАТО, автомобили, технологии, Донбасс, музыка, Карпаты, Путин, тест-драйв, пандемия, Россия, США, Сергей Смоленцев, путешествия, Нацгвардия, карантин, война, ЗСУ, депутаты, экология, спорт, марш, корабли, политика, живопись, люди, культура, фестивали, портрет, архитектура, Рождество, солдат, Александр Зубко, традиции, Шахтер, ВСУ, самолеты, фотоконкурсы, природа, пейзажи, #Євромайдан