НОВИНИ ДНЯ: Як позбутися слимаків на капусті без хімії, якщо їх багато безпечними методами  Гороскоп на 26 квітня: Скорпіонам - перетворення, Стрільцям - спілкування  Що посадити в кінці квітня, у травні у відкритий ґрунт: що потрібно зробити до літа на городі  У неділю буде холодно, дощитиме в більшості регіонів України  Санкції США проти російської нафти: Бессент зробив нову заяву  Путін нібито готовий до переговорів із Зеленським: в РНБО викрили справжню мету Кремля  Місячний гороскоп: що можна і чого не можна робити 26 квітнявсі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
22.02.2022   Київ, Україна   УНІАН, Великий Київ

«Океан Ельзи»: спонтанний концерт на мосту в центрі Києва

Популярний український рок-гурт "Океан Ельзи" провів спонтанний концерт просто неба в Києві. Про виступ оголосили в обід 22 лютого. Цей концерт – реакція групи на ескалацію конфлікту на Донбасі. Таким чином гурт вирішив показати, що українці "сильні і єдині".
Перед початком виступу лідер гурту Святослав Вакарчук розповів, що спочатку планував просто зняти мотиваційний ролик для соцмереж, але потім вирішив провести міні-концерт на гітарах.
"Сьогодні о 15:00, якщо ти в Києві, просто приходить на Пішохідно-Велосипедний міст. Океан Ельзи заспіває кілька пісень, просто разом з нами всіма", - написали музиканти в своєму Telegram-каналі. - "Ми тут. Ми разом. Ми сильні та об'єднані".
Виступ відбувся на Пішохідно-велосипедному мосту за кілька годин після анонсу. Тривав близько пів години.
Фронтмен гурту Святослав Вакарчук вийшов до публіки у футболці з Тризубом. Вакарчук виступив разом із Денисом Дудко і Мілошем Єлічем. "Океани" виконали хіти, в тому числі "Майже весна", "Човен", "Еверест", "Пісня солов’я". На прохання українців Вакарчук виконав пісню "Все буде добре", наголосивши, що не планував її співати - проте вона дуже відповідає настрою. Глядачі також просили виконати на біс "Без бою", але музиканти це прохання проігнорували.  
Під час виступу Вакарчук показав гітару з підписами військових. Закликав підтримувати ЗСУ та не втрачати надії.
"Ми сильна країна. Ми переможемо", - сказав Вакарчук.
Після невеличкого концерту Вакарчук відповів на кілька питань журналістів і фотографувався з фанатами.
Зазначимо, що "Океан Ельзи" вже чотири роки не давав концерти на великих стадіонах і шість років не випускав нових альбомів. Але фронтмен гурту Святослав Вакарчук у 2021 році випустив сольний альбом "Оранжерея", який присвятив своєму батькові. У листопаді 2021 року гурт повідомив про початок роботи над новим альбомом та анонсував світовий тур на його підтримку, який має початись на київському НСК "Олімпійський" 25 червня 2022 року.

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
Верховная Рада, военная техника, солдат, туризм, протесты, Донбасс, фотоподборки, Россия, культура, США, животные, искусство, передовая, марш, Динамо, самолеты, суд, ДСНС, природа, дети, музыка, сборная Украины, Шахтер, полиция, Велика Британія, люди, Дмитрий Дятлов, спорт, женщины, портрет, пожары, медицина, церковь, мода, Александр Зубко, Крым, Новый Год, митинги, Зеленский, традиции, выставки, карантин, Путин, терроризм, Україна, обстрелы, праздники, стихийные бедствия, Майдан, ВМС, столкновения, уикенд, футбол, пандемия, город, Польша, ЗСУ, ВСУ, фотография, политика, акции, живопись, фотоконкурсы, авиация, Киевщина, учения, Нацгвардия, архитектура, фотопроект, Киев, война, Війна, Сергей Смоленцев, Львів, юмор, автомобили, выборы, Одесса, соревнования, коронавирус, технологии, Порошенко, история, джаз, общество, Китай, корабли, НАТО, Париж, зима, фестивали, Київ, Бахмут, дизайн, пейзажи, путешествия, оккупация, мир, пляжи, #Євромайдан