НОВИНИ ДНЯ: Я не підривав "Дружбу": Зеленський назвав строки ремонту нафтопроводу  Потужне космічне вирівнювання у березні: ці 5 знаків зодіаку входять у період великого успіху  Нова "вісь зла": Іран відкрито оголосив про військову допомогу від Росії та Китаю  Для чотирьох знаків Зодіаку відкриються усі двері до кінця березня  Фіцо знову збирається до Москви на 9 травня: що відомо  Гороскоп на 16 березня: Овнам - розчарування, Стрільцям - визнати правду  Фінансовий гороскоп на тиждень: на кого зі знаків зодіаку чекає прибуток 16–22 березнявсі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
27.03.2022   Україна   Укрінформ

Тростянець та Гусарівка: окупантів вибили с українських населених пунктів

Після розгрому силами ЗСУ окупантів у Тростянці, що на Сумщині, застрелився командир 13 танкового полку, який входить до складу Кантермирівської дивізії, а також зняли з посади командувача 1-ї танкової армії Західного військового округу рф.
Інформація про те, що командир 13-го танкового полку, який входить до складу Кантемирівської дивізії, застрелився, надійшла від Головного управління розвідки ввечері 26 березня.
"Отже, число 13 (номер полку) виявилося для російського офіцера нещасливим. Так само, як номер 200 для окремої мотострілецької бригади росіян, яку холодноярці розбили і частково "задвухсотили" на харківському напрямку", - зауважили в ЗСУ. За даними Сухопутних військ, також був знятий з посади генерал-лейтенант Сергій Кисіль - командувач 1-ї танкової армії (в/ч 11161, Баковка) Західного військового округу, до якої входить сумнозвісна "елітна" Кантемирівська дивізія. Зазначається, що Киселя звільнили через величезні втрати та провал вторгнення рф в Україну. "Не виключаємо, що втеча російської армії із Тростянця і стала тією останньою краплею. І далі російській верхівці вже неможливо було закривати очі на погане управління військами", - додали в ЗСУ.
Гусарівка на Харківщині. Була окупована силами 2 БТГрів російських окупантів за підтримки підрозділів російського спєцназу. Окупанти вибиті. Близько 60 одиниці техніки знищено. Втрати особового складу уточнюються, але рахунок за сотню.
Як повідомив у Фейсбуці харківський волонтер Роман Донік, за свідченням полонених тільки від одного вдалого залпу РСЗО БМ21 "Град" загинули щонайменше 30 загарбників. Також загинув командир одного з російських батальйонів.
"Було продано близько 30 квитків на концерт Кобзона. Старший групи слухачів на цьому концерті - командир одного з батальйонів", - прокоментував волонтер.

Гусарівка

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
Донбасс, зима, политика, полиция, обстрелы, Киевщина, пандемия, НАТО, ДСНС, Верховная Рада, Крым, мир, технологии, ВМС, суд, Одесса, люди, акции, стихийные бедствия, архитектура, дети, США, юмор, Україна, музыка, пейзажи, медицина, #Євромайдан, ЗСУ, Париж, история, корабли, общество, пляжи, самолеты, терроризм, Александр Зубко, портрет, Киев, солдат, учения, Нацгвардия, церковь, мода, фотоконкурсы, Динамо, животные, праздники, Київ, женщины, культура, карантин, передовая, протесты, Китай, Дмитрий Дятлов, фестивали, выборы, марш, столкновения, традиции, фотоподборки, Бахмут, фотография, Майдан, Путин, автомобили, Россия, выставки, митинги, Зеленский, Львів, спорт, Шахтер, Польша, авиация, город, оккупация, джаз, фотопроект, дизайн, Порошенко, природа, соревнования, живопись, война, сборная Украины, коронавирус, пожары, военная техника, экология, путешествия, туризм, футбол, ВСУ, уикенд, Війна, Новый Год, искусство, Сергей Смоленцев