НОВИНИ ДНЯ: Ці знаки Зодіаку чекає потужний переломний момент: життя різко зміниться  Зима зіграла проти Росії: несподіваний фактор, який змінив перебіг боїв  Зеленський про "енергетичне перемир'я": або у РФ у тижні 4 дні, або її ставка на війну  У Путіна розкрили, хто поїде на другий раунд переговорів з Україною  Чому Путін саме зараз влаштував терор України: в ОП зробили заяву  Росія замерзає, а Кремль мовчить: як клімат оголив слабке місце путінського режиму  72 години і США вступають у війну з РФ: Україна та Захід погодили сценарій на випадок зриву перемир'явсі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
27.03.2022   Україна   Укрінформ

Тростянець та Гусарівка: окупантів вибили с українських населених пунктів

Після розгрому силами ЗСУ окупантів у Тростянці, що на Сумщині, застрелився командир 13 танкового полку, який входить до складу Кантермирівської дивізії, а також зняли з посади командувача 1-ї танкової армії Західного військового округу рф.
Інформація про те, що командир 13-го танкового полку, який входить до складу Кантемирівської дивізії, застрелився, надійшла від Головного управління розвідки ввечері 26 березня.
"Отже, число 13 (номер полку) виявилося для російського офіцера нещасливим. Так само, як номер 200 для окремої мотострілецької бригади росіян, яку холодноярці розбили і частково "задвухсотили" на харківському напрямку", - зауважили в ЗСУ. За даними Сухопутних військ, також був знятий з посади генерал-лейтенант Сергій Кисіль - командувач 1-ї танкової армії (в/ч 11161, Баковка) Західного військового округу, до якої входить сумнозвісна "елітна" Кантемирівська дивізія. Зазначається, що Киселя звільнили через величезні втрати та провал вторгнення рф в Україну. "Не виключаємо, що втеча російської армії із Тростянця і стала тією останньою краплею. І далі російській верхівці вже неможливо було закривати очі на погане управління військами", - додали в ЗСУ.
Гусарівка на Харківщині. Була окупована силами 2 БТГрів російських окупантів за підтримки підрозділів російського спєцназу. Окупанти вибиті. Близько 60 одиниці техніки знищено. Втрати особового складу уточнюються, але рахунок за сотню.
Як повідомив у Фейсбуці харківський волонтер Роман Донік, за свідченням полонених тільки від одного вдалого залпу РСЗО БМ21 "Град" загинули щонайменше 30 загарбників. Також загинув командир одного з російських батальйонів.
"Було продано близько 30 квитків на концерт Кобзона. Старший групи слухачів на цьому концерті - командир одного з батальйонів", - прокоментував волонтер.

Тростянець

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
суд, дети, музыка, акции, животные, самолеты, Париж, Бахмут, путешествия, фотография, ВСУ, Польша, живопись, джаз, футбол, медицина, обстрелы, люди, военная техника, Україна, общество, зима, оккупация, церковь, коронавирус, мода, Зеленский, Велика Британія, история, портрет, передовая, Майдан, культура, сборная Украины, США, ВМС, фотоконкурсы, протесты, выставки, НАТО, ДСНС, солдат, Дмитрий Дятлов, фотопроект, Динамо, уикенд, Верховная Рада, Київ, фестивали, природа, город, пандемия, Киевщина, пейзажи, Львів, политика, корабли, терроризм, марш, Порошенко, Киев, Россия, туризм, мир, карантин, полиция, фотоподборки, дизайн, пожары, Донбасс, Війна, искусство, традиции, ЗСУ, Шахтер, Нацгвардия, стихийные бедствия, #Євромайдан, выборы, Одесса, спорт, Китай, юмор, праздники, Новый Год, Карпаты, Сергей Смоленцев, автомобили, столкновения, женщины, технологии, соревнования, учения, Путин, архитектура, Александр Зубко, митинги, авиация, война, пляжи