НОВИНИ ДНЯ: Ці знаки Зодіаку чекає потужний переломний момент: життя різко зміниться  Зима зіграла проти Росії: несподіваний фактор, який змінив перебіг боїв  Зеленський про "енергетичне перемир'я": або у РФ у тижні 4 дні, або її ставка на війну  У Путіна розкрили, хто поїде на другий раунд переговорів з Україною  Чому Путін саме зараз влаштував терор України: в ОП зробили заяву  Допоможе закінчити війну в Україні: Трамп оголосив про масштабну угоду з Індією  Скринінг здоров'я 40+: як оформити картку, щоб отримати 2000 гривеньвсі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
27.03.2022   Україна   Укрінформ

Тростянець та Гусарівка: окупантів вибили с українських населених пунктів

Після розгрому силами ЗСУ окупантів у Тростянці, що на Сумщині, застрелився командир 13 танкового полку, який входить до складу Кантермирівської дивізії, а також зняли з посади командувача 1-ї танкової армії Західного військового округу рф.
Інформація про те, що командир 13-го танкового полку, який входить до складу Кантемирівської дивізії, застрелився, надійшла від Головного управління розвідки ввечері 26 березня.
"Отже, число 13 (номер полку) виявилося для російського офіцера нещасливим. Так само, як номер 200 для окремої мотострілецької бригади росіян, яку холодноярці розбили і частково "задвухсотили" на харківському напрямку", - зауважили в ЗСУ. За даними Сухопутних військ, також був знятий з посади генерал-лейтенант Сергій Кисіль - командувач 1-ї танкової армії (в/ч 11161, Баковка) Західного військового округу, до якої входить сумнозвісна "елітна" Кантемирівська дивізія. Зазначається, що Киселя звільнили через величезні втрати та провал вторгнення рф в Україну. "Не виключаємо, що втеча російської армії із Тростянця і стала тією останньою краплею. І далі російській верхівці вже неможливо було закривати очі на погане управління військами", - додали в ЗСУ.
Гусарівка на Харківщині. Була окупована силами 2 БТГрів російських окупантів за підтримки підрозділів російського спєцназу. Окупанти вибиті. Близько 60 одиниці техніки знищено. Втрати особового складу уточнюються, але рахунок за сотню.
Як повідомив у Фейсбуці харківський волонтер Роман Донік, за свідченням полонених тільки від одного вдалого залпу РСЗО БМ21 "Град" загинули щонайменше 30 загарбників. Також загинув командир одного з російських батальйонів.
"Було продано близько 30 квитків на концерт Кобзона. Старший групи слухачів на цьому концерті - командир одного з батальйонів", - прокоментував волонтер.

Гусарівка

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
протесты, животные, Шахтер, Бахмут, история, коронавирус, НАТО, карантин, зима, архитектура, соревнования, фотоконкурсы, США, город, суд, уикенд, Нацгвардия, общество, туризм, ВМС, футбол, дизайн, самолеты, #Євромайдан, учения, авиация, юмор, традиции, марш, Зеленский, ВСУ, Київ, Україна, культура, автомобили, фотография, мода, фестивали, Париж, митинги, Майдан, война, Крым, Дмитрий Дятлов, фотопроект, Порошенко, терроризм, стихийные бедствия, солдат, Верховная Рада, природа, Киев, военная техника, технологии, корабли, живопись, сборная Украины, Динамо, визиты, медицина, Новый Год, женщины, спорт, искусство, церковь, Путин, Россия, полиция, дети, Китай, Війна, Львів, пожары, политика, Донбасс, пандемия, фотоподборки, Александр Зубко, Одесса, портрет, передовая, акции, ДСНС, столкновения, выборы, праздники, мир, ЗСУ, Польша, музыка, люди, обстрелы, оккупация, выставки, Киевщина, Сергей Смоленцев, пейзажи, пляжи, джаз, путешествия