НОВИНИ ДНЯ: У житті трьох знаків Зодіаку розпочнеться "біла смуга" найближчими днями  Чого очікувати від виборів у Вірменії: оцінка політологів  В Україні різко здорожчав популярний овоч: ціни злетіли майже на 80%  Війна прийшла до РФ і Кремль охопила тривога: чому для Путіна починається найнебезпечніший етап  Зеленський розкрив Путіну втрати РФ на фронті та пообіцяв їх збільшити  Як та чим краще підживлювати розсаду: поради фахівців  У п'ятницю в Україні подекуди короткочасні дощі, вдень до +27°всі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
04.04.2022   Київська обл., Україна   Офіс Президента України

Володимир Зеленський побував у Бучі

Президент України Володимир Зеленський відвідав місто Бучу на Київщині, де під час окупації російськими військами відбулися масові вбивства мирних жителів. Глава держави побував у центрі надання гуманітарної допомоги та поспілкувався з місцевими мешканцями.
Міський голова Бучі Анатолій Федорук розповів Президентові про гуманітарну ситуацію в місті, перебіг робіт із пошуку тіл загиблих, оцінку шкоди, завданої окупантами приватному та комунальному майну, і темпи відновлення міста. Володимир Зеленський вручив Анатолію Федоруку орден «За мужність» ІІІ ступеня.
Глава держави також поспілкувався з міжнародними та українськими журналістами, які приїхали до Бучі документувати воєнні злочини Росії.
«Для нас дуже важливо, що тут перебувають журналісти. Ми хочемо, щоб ви показали світові, що відбувалося тут, що робили російські військові, що робила Російська Федерація в мирній Україні», – сказав Президент, звертаючись до представників ЗМІ. Як зауважив Володимир Зеленський, те, що зробили російські окупанти із цим сучасним містечком, – це геноцид.
«Це військові злочини, і це буде визнано світом як геноцид. Ми знаємо про тисячі вбитих і закатованих людей, з відрубаними кінцівками. Зґвалтовані жінки, вбиті діти. Думаю, що це і є геноцид», – заявив Глава держави.
Крім того, Президент оглянув дорогу зі знищеною технікою російської армії, а також зруйнований міст через р. Ірпінь на трасі М-06 Київ – Чоп. Президент зазначив, що частину мосту через річку Ірпінь відремонтують та відкриють за декілька місяців. Наразі почалася підготовка до будівництва тимчасової переправи. Її відкриють приблизно за два тижні, повідомив міністр інфраструктури Олександр Кубраков. За його словами, повноцінний рух одним проїздом мосту можна буде запустити вже за два місяці, обома проїздами – за три-чотири місяці.
Володимир Зеленський також відвідав зруйнований міст через р. Ірпінь на трасі Р-30. Тут для зведення тимчасової переправи знадобиться десять днів, а повноцінний ремонт триватиме два-три місяці.

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
пляжи, акции, учения, Дмитрий Дятлов, Сергей Смоленцев, Динамо, оккупация, Велика Британія, пожары, выставки, пандемия, живопись, протесты, выборы, Зеленский, ВСУ, терроризм, женщины, передовая, корабли, Киевщина, Майдан, полиция, политика, Польша, портрет, путешествия, обстрелы, #Євромайдан, спорт, зима, солдат, Бахмут, мир, самолеты, уикенд, коронавирус, Донбасс, футбол, Одесса, Шахтер, Китай, праздники, ДСНС, медицина, история, мода, юмор, Россия, дети, фотоконкурсы, Україна, автомобили, США, город, марш, Карпаты, традиции, фестивали, животные, НАТО, искусство, Путин, культура, пейзажи, военная техника, туризм, фотопроект, Нацгвардия, Львів, Київ, Верховная Рада, джаз, Порошенко, суд, ЗСУ, фотография, соревнования, церковь, Киев, музыка, сборная Украины, общество, Війна, технологии, карантин, архитектура, люди, война, дизайн, природа, Париж, ВМС, стихийные бедствия, митинги, авиация, столкновения, Новый Год, Александр Зубко, фотоподборки