НОВИНИ ДНЯ: Новий ультиматум Кремля: Лавров назвав умову для закінчення війни проти України  Путін втратив шанс вийти з провальної війни: Сибіга попередив РФ про катастрофічні наслідки  Модно, але марно: ТОП-5 дивних опцій в авто, за які не варто доплачувати  Що зірки нам пророкують: гороскоп на червень 2026 року  Зеленський різко відреагував на заяви Кремля: що сказав про позицію Путіна  Що робити з півоніями після цвітіння: розповідають експерти з садівництва  Частину України накриють грозові шквали: прогноз на 6 червнявсі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
04.04.2022   Київська обл., Україна   Офіс Президента України

Володимир Зеленський побував у Бучі

Президент України Володимир Зеленський відвідав місто Бучу на Київщині, де під час окупації російськими військами відбулися масові вбивства мирних жителів. Глава держави побував у центрі надання гуманітарної допомоги та поспілкувався з місцевими мешканцями.
Міський голова Бучі Анатолій Федорук розповів Президентові про гуманітарну ситуацію в місті, перебіг робіт із пошуку тіл загиблих, оцінку шкоди, завданої окупантами приватному та комунальному майну, і темпи відновлення міста. Володимир Зеленський вручив Анатолію Федоруку орден «За мужність» ІІІ ступеня.
Глава держави також поспілкувався з міжнародними та українськими журналістами, які приїхали до Бучі документувати воєнні злочини Росії.
«Для нас дуже важливо, що тут перебувають журналісти. Ми хочемо, щоб ви показали світові, що відбувалося тут, що робили російські військові, що робила Російська Федерація в мирній Україні», – сказав Президент, звертаючись до представників ЗМІ. Як зауважив Володимир Зеленський, те, що зробили російські окупанти із цим сучасним містечком, – це геноцид.
«Це військові злочини, і це буде визнано світом як геноцид. Ми знаємо про тисячі вбитих і закатованих людей, з відрубаними кінцівками. Зґвалтовані жінки, вбиті діти. Думаю, що це і є геноцид», – заявив Глава держави.
Крім того, Президент оглянув дорогу зі знищеною технікою російської армії, а також зруйнований міст через р. Ірпінь на трасі М-06 Київ – Чоп. Президент зазначив, що частину мосту через річку Ірпінь відремонтують та відкриють за декілька місяців. Наразі почалася підготовка до будівництва тимчасової переправи. Її відкриють приблизно за два тижні, повідомив міністр інфраструктури Олександр Кубраков. За його словами, повноцінний рух одним проїздом мосту можна буде запустити вже за два місяці, обома проїздами – за три-чотири місяці.
Володимир Зеленський також відвідав зруйнований міст через р. Ірпінь на трасі Р-30. Тут для зведення тимчасової переправи знадобиться десять днів, а повноцінний ремонт триватиме два-три місяці.

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
самолеты, Париж, пейзажи, животные, фотография, война, Шахтер, живопись, праздники, Сергей Смоленцев, Путин, карантин, Зеленский, музыка, пляжи, архитектура, Новый Год, история, стихийные бедствия, джаз, медицина, технологии, фотоподборки, учения, авиация, военная техника, город, Польша, Верховная Рада, футбол, Майдан, туризм, столкновения, мода, Війна, мир, Россия, искусство, обстрелы, женщины, солдат, Велика Британія, пандемия, выставки, зима, уикенд, марш, Україна, коронавирус, Донбасс, Китай, природа, передовая, фотопроект, Александр Зубко, выборы, акции, Львів, спорт, фестивали, Крым, #Євромайдан, пожары, суд, оккупация, протесты, фотоконкурсы, НАТО, ВСУ, митинги, Киев, ЗСУ, путешествия, Київ, Одесса, сборная Украины, Дмитрий Дятлов, политика, Нацгвардия, Динамо, традиции, Порошенко, церковь, США, корабли, Киевщина, автомобили, ВМС, Бахмут, дети, общество, полиция, дизайн, соревнования, юмор, терроризм, портрет, ДСНС, люди, культура