НОВИНИ ДНЯ: Шматок фольги на вінику: як це допомагає ефективніше збирати пил  Ці знаки Зодіаку отримають рідкісне благословення Всесвіту  Домашня суміш прибрала цвіль з резинки: тепер з пральної машини приємно пахне  Гороскоп на 25 серпня для всіх знаків зодіаку: кому Всесвіт подарує рідкісний шанс, а кому варто змінити свої плани  Одна склянка у злив — і про засмічення труб можна забути надовго: метод, перевірений часом  В Україні 25 серпня очікується від 8° уночі до 30° вдень  Вірменія розвернулася від Росії до ЄС: країна готує заявку на вступвсі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
04.04.2022   Київська обл., Україна   Офіс Президента України

Володимир Зеленський побував у Бучі

Президент України Володимир Зеленський відвідав місто Бучу на Київщині, де під час окупації російськими військами відбулися масові вбивства мирних жителів. Глава держави побував у центрі надання гуманітарної допомоги та поспілкувався з місцевими мешканцями.
Міський голова Бучі Анатолій Федорук розповів Президентові про гуманітарну ситуацію в місті, перебіг робіт із пошуку тіл загиблих, оцінку шкоди, завданої окупантами приватному та комунальному майну, і темпи відновлення міста. Володимир Зеленський вручив Анатолію Федоруку орден «За мужність» ІІІ ступеня.
Глава держави також поспілкувався з міжнародними та українськими журналістами, які приїхали до Бучі документувати воєнні злочини Росії.
«Для нас дуже важливо, що тут перебувають журналісти. Ми хочемо, щоб ви показали світові, що відбувалося тут, що робили російські військові, що робила Російська Федерація в мирній Україні», – сказав Президент, звертаючись до представників ЗМІ. Як зауважив Володимир Зеленський, те, що зробили російські окупанти із цим сучасним містечком, – це геноцид.
«Це військові злочини, і це буде визнано світом як геноцид. Ми знаємо про тисячі вбитих і закатованих людей, з відрубаними кінцівками. Зґвалтовані жінки, вбиті діти. Думаю, що це і є геноцид», – заявив Глава держави.
Крім того, Президент оглянув дорогу зі знищеною технікою російської армії, а також зруйнований міст через р. Ірпінь на трасі М-06 Київ – Чоп. Президент зазначив, що частину мосту через річку Ірпінь відремонтують та відкриють за декілька місяців. Наразі почалася підготовка до будівництва тимчасової переправи. Її відкриють приблизно за два тижні, повідомив міністр інфраструктури Олександр Кубраков. За його словами, повноцінний рух одним проїздом мосту можна буде запустити вже за два місяці, обома проїздами – за три-чотири місяці.
Володимир Зеленський також відвідав зруйнований міст через р. Ірпінь на трасі Р-30. Тут для зведення тимчасової переправи знадобиться десять днів, а повноцінний ремонт триватиме два-три місяці.

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
мода, Динамо, суд, пейзажи, туризм, общество, оккупация, город, ЗСУ, фотография, Киевщина, Донбасс, Сергей Смоленцев, дети, стихийные бедствия, церковь, Новый Год, ДСНС, Бахмут, путешествия, Путин, Україна, уикенд, автомобили, люди, медицина, карантин, технологии, дизайн, мир, корабли, культура, солдат, природа, выставки, спорт, Александр Зубко, марш, джаз, Россия, Майдан, Шахтер, Велика Британія, музыка, Війна, фотопроект, авиация, Верховная Рада, США, Киев, учения, ВМС, искусство, история, Дмитрий Дятлов, выборы, пляжи, Китай, Львів, футбол, пожары, Росія, соревнования, живопись, передовая, акции, фотоподборки, Париж, политика, юмор, протесты, женщины, митинги, традиции, животные, сборная Украины, полиция, фотоконкурсы, пандемия, коронавирус, зима, Нацгвардия, Київ, #Євромайдан, Польша, обстрелы, портрет, Зеленский, архитектура, ВСУ, праздники, терроризм, военная техника, Порошенко, столкновения, Одесса, самолеты, НАТО, война, фестивали