НОВИНИ ДНЯ: Готуйте гаманці: в Україні ціни на молочку злетять  Гороскоп на 13 березня за картами Таро: Козерогам - захист своїх кордонів, Дівам - зустріч  Зеленський: перші "Шахеди" по Україні запускали іранські оператори  Гороскоп на 13 березня: Рибам - натхнення, Скорпіонам - чутки  Українцям повертатимуть гроші за кожну заправку авто, але є обмеження  Гороскоп на 13 березня для всіх знаків зодіаку: Левам варто проявити сильні сторони, а Близнюкам — дослухатись порад  У Києві раптово на 5 гривень здорожчає проїзд у маршрутках: що відомовсі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
14.04.2022   Польща   Укрінформ

«Подаруй орку щось із сумки»: під посольство рф у Варшаві принесли старі речі й техніку

У Варшаві в середу відбулася акція протесту під посольством рф проти збройної агресії кремля в Україні. Сотні людей принесли під посольство росії одяг та предмети побуту на знак протесту проти безпрецедентних вбивств і мародерства, які здійснюють російські війська в Україні.
Зокрема, люди приносили під посольство рф жіночу білизну, дитячі іграшки, посуд, унітази, побутову техніку, пральні машини і забризкували це червоною фарбою, що символізує кров невинних людей, які загинули і постраждали від рук російських загарбників.
Люди приходили на акцію протесту з українськими прапорами, плакатами проти агресії рф і ганебних та жорстоких дій загарбників. Зокрема, вони тримали в руках плакати: "російська армія – вбивці, гвалтівники і мародери", "Будьте сміливими як Україна", "Зупинити росію", "Закрийте небо над Україною", "Колготи – для сволоти", "Труселя – для москаля", "Ізюм – це Україна" тощо. Люди вигукували гасла: "Слава Україні – Героям Слава", "Слава ЗСУ", "Путін – ху@ло", "Ганьба!".
Учасники акції наголошували, що росія чинить злочини в Україні, а тому весь цивілізований світ не може мовчати і стояти осторонь.
Голова Об'єднання українців у Польщі (ОУП) Мирослав Скірка іронічно підкреслив, що росіяни повинні перестати красти та мародерити в Україні, оскільки активісти назбирали і принесли під посольство рф багато речей, які росіянам можна буде передати додому. Він зазначив, що цивілізований світ повинен за будь-яку ціну допомогти Україні подолати агресію рф. Відтак країни Заходу мають передати Україні зброю, необхідну для оборони незалежності країни.
Лідерка варшавського Євромайдану Наталка Панченко наголосила, що санкції цивілізованого світу мають бути настільки жорсткими, щоб росія сама відмовилася від подальшої агресії. За її словами, санкції, які введені донині, недостатні. Зокрема, вона підкреслила, що блокада російських і білоруських вантажівок на кордоні Польщі з білоруссю дала свій результат: ЄС заборонив їх пересування по Європі. Водночас, за її словами, проблему все ж не вирішено, оскільки до росії продовжують їздити вантажівки, наприклад, на польських номерах. Активістка закликала польську владу закрити рух до рф також і вантажівок на російській реєстрації, продумати систему компенсації перевізникам за втрату ринку рф. В іншому випадку активісти знову заблокують кордон.
Активіст і журналіст Євген Клімакін зазначив, що потрібні активні акції протесту під офісами та магазинами міжнародних компаній, які продовжують вести бізнес у росії. Зокрема, йдеться про компанію Leroy Merlin та інші.
Депутат польського Сейму Міхал Щерба наголосив, що потрібно оголосити персоною нон грата в Польщі посла рф у Варшаві Сергія Андрєєва за те, що він активно захищає війну путіна в Україні і поширює фейки російської пропаганди. Акція під посольством РФ завершилася виконанням гімну України.

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
стихийные бедствия, пандемия, Зеленский, акции, мода, пляжи, джаз, США, технологии, Александр Зубко, сборная Украины, Велика Британія, соревнования, Львів, Путин, мир, автомобили, #Євромайдан, Київ, культура, церковь, коронавирус, Киев, Киевщина, передовая, Польша, спорт, война, авиация, природа, столкновения, военная техника, дети, ВСУ, Одесса, Россия, дизайн, ДСНС, Карпаты, суд, митинги, путешествия, терроризм, искусство, ВМС, фестивали, Україна, женщины, Нацгвардия, Париж, солдат, выставки, Бахмут, традиции, учения, юмор, общество, Сергей Смоленцев, живопись, самолеты, футбол, марш, зима, политика, портрет, животные, оккупация, корабли, фотоподборки, уикенд, фотография, протесты, Шахтер, история, Війна, фотопроект, архитектура, Порошенко, пейзажи, полиция, выборы, туризм, Новый Год, Динамо, Майдан, город, обстрелы, ЗСУ, медицина, Верховная Рада, карантин, люди, Китай, музыка, НАТО, праздники, пожары, Донбасс, фотоконкурсы, Дмитрий Дятлов