НОВИНИ ДНЯ: Які овочі садити у квітні: 7 культур для швидкого врожаю  Сильна магнітна буря накриє вже цими вихідними: який день буде найнебезпечнішим  Як позбутися слимаків на капусті без хімії, якщо їх багато безпечними методами  Гороскоп на 26 квітня: Скорпіонам - перетворення, Стрільцям - спілкування  Що посадити в кінці квітня, у травні у відкритий ґрунт: що потрібно зробити до літа на городі  У неділю буде холодно, дощитиме в більшості регіонів України  Санкції США проти російської нафти: Бессент зробив нову заявувсі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
14.04.2022   Польща   Укрінформ

«Подаруй орку щось із сумки»: під посольство рф у Варшаві принесли старі речі й техніку

У Варшаві в середу відбулася акція протесту під посольством рф проти збройної агресії кремля в Україні. Сотні людей принесли під посольство росії одяг та предмети побуту на знак протесту проти безпрецедентних вбивств і мародерства, які здійснюють російські війська в Україні.
Зокрема, люди приносили під посольство рф жіночу білизну, дитячі іграшки, посуд, унітази, побутову техніку, пральні машини і забризкували це червоною фарбою, що символізує кров невинних людей, які загинули і постраждали від рук російських загарбників.
Люди приходили на акцію протесту з українськими прапорами, плакатами проти агресії рф і ганебних та жорстоких дій загарбників. Зокрема, вони тримали в руках плакати: "російська армія – вбивці, гвалтівники і мародери", "Будьте сміливими як Україна", "Зупинити росію", "Закрийте небо над Україною", "Колготи – для сволоти", "Труселя – для москаля", "Ізюм – це Україна" тощо. Люди вигукували гасла: "Слава Україні – Героям Слава", "Слава ЗСУ", "Путін – ху@ло", "Ганьба!".
Учасники акції наголошували, що росія чинить злочини в Україні, а тому весь цивілізований світ не може мовчати і стояти осторонь.
Голова Об'єднання українців у Польщі (ОУП) Мирослав Скірка іронічно підкреслив, що росіяни повинні перестати красти та мародерити в Україні, оскільки активісти назбирали і принесли під посольство рф багато речей, які росіянам можна буде передати додому. Він зазначив, що цивілізований світ повинен за будь-яку ціну допомогти Україні подолати агресію рф. Відтак країни Заходу мають передати Україні зброю, необхідну для оборони незалежності країни.
Лідерка варшавського Євромайдану Наталка Панченко наголосила, що санкції цивілізованого світу мають бути настільки жорсткими, щоб росія сама відмовилася від подальшої агресії. За її словами, санкції, які введені донині, недостатні. Зокрема, вона підкреслила, що блокада російських і білоруських вантажівок на кордоні Польщі з білоруссю дала свій результат: ЄС заборонив їх пересування по Європі. Водночас, за її словами, проблему все ж не вирішено, оскільки до росії продовжують їздити вантажівки, наприклад, на польських номерах. Активістка закликала польську владу закрити рух до рф також і вантажівок на російській реєстрації, продумати систему компенсації перевізникам за втрату ринку рф. В іншому випадку активісти знову заблокують кордон.
Активіст і журналіст Євген Клімакін зазначив, що потрібні активні акції протесту під офісами та магазинами міжнародних компаній, які продовжують вести бізнес у росії. Зокрема, йдеться про компанію Leroy Merlin та інші.
Депутат польського Сейму Міхал Щерба наголосив, що потрібно оголосити персоною нон грата в Польщі посла рф у Варшаві Сергія Андрєєва за те, що він активно захищає війну путіна в Україні і поширює фейки російської пропаганди. Акція під посольством РФ завершилася виконанням гімну України.

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
культура, #Євромайдан, карантин, спорт, коронавирус, Александр Зубко, Нацгвардия, пожары, путешествия, Війна, Динамо, мода, выборы, Бахмут, люди, авиация, сборная Украины, фестивали, Новый Год, Донбасс, футбол, мир, ЗСУ, автомобили, фотоконкурсы, Шахтер, праздники, женщины, терроризм, марш, Львів, ДСНС, Крым, акции, ВСУ, церковь, Зеленский, США, Сергей Смоленцев, пандемия, стихийные бедствия, Россия, оккупация, фотопроект, Париж, живопись, искусство, Україна, музыка, фотография, животные, учения, технологии, медицина, Одесса, юмор, природа, Велика Британія, Порошенко, зима, портрет, архитектура, пляжи, Киев, военная техника, дизайн, полиция, Київ, Дмитрий Дятлов, обстрелы, Путин, выставки, война, общество, туризм, столкновения, Верховная Рада, корабли, ВМС, солдат, уикенд, дети, суд, протесты, митинги, передовая, самолеты, Майдан, джаз, НАТО, соревнования, фотоподборки, история, город, Киевщина, пейзажи, традиции, Китай, Польша, политика