НОВИНИ ДНЯ: Чим обробити полуницю від довгоносика: що зробити вже зараз, щоб не втратити врожай  Різке похолодання накриє Україну: де литимуть дощі  Чому "Циркони" важко збити та чи може РФ запускати їх масовано: аналіз експерта  Новий скандал через УПА: чому Польща погрожує Зеленському та чи зашкодить це Україні  Місячний гороскоп: що можна і чого не можна робити 3 червня  У середу в Україні подекуди дощі, вдень до +25°  На три знаки Зодіаку чекає фінансовий успіх уже ось-осьвсі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
18.04.2022   Польща   Євген Кравс

«Лехія» (Гданськ) – «Шахтар» (Донецьк)

«Шахтар» у межах Shakhtar Global Tour for Peace провів благодійний матч із «Лехією» у Гданську. Перед початком зустрічі пролунав Гімн України, на трибунах було багато українських прапорів і плакатів на підтримку нашої країни. Футболісти обох команд вийшли на поле з написами STOP WAR, а на футболках гравців «Шахтаря», як і в першому поєдинку, замість прізвищ були написані назви українських міст-героїв, які постраждали від бойових дій. Матч розпочався з хвилини мовчання на згадку про жертв війни в Україні.
Зауважимо, що в стартовому складі «гірників» був вихованець клубу Ярослав Ракицький, який долучився до команди для участі в благодійних іграх, а керував діями підопічних Роберто Де Дзербі, який повернувся на тренерську лаву.
Поєдинок стартував у високому темпі, і вже на 7-й хвилині донеччанам вдалося відкрити рахунок: Михайло Мудрик на швидкості увірвався до штрафного майданчика, був збитий суперником і заробив пенальті, який сам же реалізував – 0:1. Господарі швидко зрівняли: Діабате розібрався із захисниками і закрутив м'яч під дальню штангу. Від другого м'яча «Шахтар» урятував Анатолій Трубін, відбивши два небезпечні удари Дурмюса. «Оранжево-чорні» відповіли на це своїм моментом, проте голкіпер потягнув удар Топалова у верхній кут. «Гірники» виглядали активніше, багато володіли м'ячем та накривали опонента високим пресингом, проте відзначитись не вдалося. А перед самою перервою ще один сейв здійснив Трубін, відбивши постріл здалеку.
Другий тайм розпочався вже з атак «Лехії» – українська оборона з Андрієм Пятовим, який вийшов після перерви, діяла безпомилково. А самі донеччани почекали свого шансу і на 58-й хвилині знову вийшли вперед: Михайло Мудрик обігрався в штрафному майданчику з Дмитром Мишньовим, вискочив віч-на-віч і ударом у дальній кут оформив дубль – 1:2. На якийсь час контроль над грою повернувся до «оранжево-чорних», а Роберто Де Дзербі освіжив центр поля замінами, випустивши Дмитра Криськіва та Максима Чеха. Поляки при цьому провели пару небезпечних атак, створюючи загрозу воротам Пятова спочатку після кутового, а потім і далеким ударом Калузинський – обидва рази м'яч пройшов над поперечиною. Гості відповіли моментом Борячука після фірмового лонгболу від Ракицького, проте форвард втратив нагоду для удару. У фінальному відтинку зустрічі тренерський штаб «Шахтаря» надав шанс проявити себе молодим гравцям: на поле вийшли Дмитро Капінус, Данило Удод, Кирило Сігеєв, Денис Шостак та Мар'ян Фарина. З передачі останнього міг відзначитись Криськів, та на його удар впритул зреагував голкіпер господарів. А вже в компенсований час поляки зуміли зрівняти рахунок: Оконевський вдало зіграв на добиванні.
На останній хвилині відбулася знакова заміна. Замість Михайла Мудрика на поле вийшов 12-річний Дмитро Кеда, який разом із родиною три тижні провів у заблокованому Маріуполі, проте зміг виїхати із міста. Саме цей хлопець став героєм зустрічі, після сольного проходу перегравши воротаря і забивши переможний м'яч!
Гданськ, Polsat Plus Arena Gdańsk
Голи: 0:1 Мудрик (7, пен.), 1:1 Діабате (12), 1:2 Мудрик (58), 2:2 Оконевський (90+3), 2:3 Кеда (90+3)
«Шахтар»: Трубін (Пятов, 46), Стасюк (Капінус, 73), Бондар (Удод, 78), Ракицький (Фарина, 83), Матвієнко, Бондаренко (Шостак, 89), Степаненко, Топалов (Криськів, 60), Мишньов (Чех, 60), Мудрик (Кеда, 90+3), Борячук (Сігеєв, 78)

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
Новый Год, животные, ДСНС, дизайн, Александр Зубко, Велика Британія, пейзажи, Польша, Карпаты, обстрелы, акции, культура, Китай, война, уикенд, политика, традиции, солдат, Путин, Дмитрий Дятлов, фотоподборки, Париж, Львів, фотоконкурсы, автомобили, НАТО, столкновения, сборная Украины, учения, город, #Євромайдан, футбол, Бахмут, история, живопись, соревнования, военная техника, Одесса, мода, портрет, пандемия, оккупация, Донбасс, женщины, Динамо, фотопроект, путешествия, Россия, коронавирус, митинги, пожары, ВСУ, Україна, ВМС, искусство, мир, суд, ЗСУ, праздники, Порошенко, Шахтер, марш, фотография, Киевщина, зима, Зеленский, церковь, природа, Київ, медицина, Нацгвардия, авиация, США, стихийные бедствия, полиция, архитектура, протесты, терроризм, карантин, спорт, Війна, Киев, фестивали, корабли, Сергей Смоленцев, люди, выставки, туризм, технологии, юмор, музыка, Верховная Рада, передовая, Майдан, пляжи, общество, дети, самолеты, выборы, джаз