НОВИНИ ДНЯ: Як мити підлогу, щоб вона завжди була чистою та свіжою: техніка "вісімки"  Магнітні бурі, прогноз на три дні: чого очікувати від сонячної активності 6–8 серпня  Сидіння унітазу постійно зісковзує: сантехнік пояснив, як це виправити за 5 хвилин  Гороскоп на 6 серпня для всіх знаків зодіаку: емоції будуть сильнішими, ніж зазвичай  Телефон почав заряджатися повільно: 5 головних причин та як це виправити самостійно  Спека нарешті відступить: Діденко назвала точну дату похолодання в Україні  Вибух у центрі Москви: держреєстр РФ підтвердив смерть зятя генерала Чайкавсі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
22.05.2022   Київ, Україна   Офіс Президента України, Радіо Свобода,

Зустріч Президента України з Президентом Республіки Польща в Києві

Президент Польщі Анджей Дуда відвідав Київ із неанонсованим візитом 22 травня. Він став першим іноземним лідером, який виступив у Верховній Раді після початку масштабного російського вторгнення до України 24 лютого.
Глави держав поспілкувалися у форматі віч-на-віч, після чого відбулися перемовини делегацій України та Польщі під головуванням президентів. Володимир Зеленський наголосив, що сьогодні Польща демонструє історичний рівень підтримки України, наших Збройних Сил та громадян, які були змушені залишити свої домівки через російське вторгнення.
«І сьогодні Президент Польщі також сказав: Україна захищає права, свободи не тільки свої, а й кожної європейської країни. Нашої дружньої Польщі та всього Європейського Союзу», – зазначив Глава держави під час зустрічі з представниками ЗМІ за результатами переговорів з Анджеєм Дудою в Києві.
За словами Президента України, у час російської агресії український та польський народи демонструють міцні зв’язки на різних рівнях.
Півгодинний виступ президента Польщі у Верховній Раді багато разів переривався на оплески.
«Після Бучі, Бородянки, Маріуполя не може бути повернення до business as usual із Росією, шановні пані та панове президенти і прем’єр-міністри, депутати всіх парламентів світу. Чесний світ не може цього зробити і перейти до порядку денного над злочином, агресією, топтанням основних принципів», – закликав політик.
Дуда висловив переконання, що вільний світ сьогодні «має обличчя України», і подякував українцям, які захищають Європу «перед нашестям варварства і нового російського імперіалізму».
«Я звертаюся до солдатів, які борються в ЗСУ, Нацгвардії, територіальній обороні, героїчних захисників Маріуполя і тих, які перебувають тепер у російській неволі і по всій лінії фронту дають запеклий опір загарбнику. Ви герої України, але ви також герої Польщі, Європи і всього світу. Прийміть нашу глибоку пошану», – сказав він. Анджей Дуда висловив готовність підтримувати Україну.
«Я особисто не спочину, поки Україна не стане членом Єропейського союзу в повній мірі цього слова», – пообіцяв він.

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
путешествия, марш, Львів, пейзажи, суд, выборы, сборная Украины, Нацгвардия, Путин, ВСУ, Верховная Рада, протесты, пожары, животные, ВМС, зима, Александр Зубко, Київ, ЗСУ, карантин, соревнования, военная техника, Зеленский, портрет, Китай, Росія, война, Велика Британія, история, фестивали, туризм, фотопроект, джаз, митинги, #Євромайдан, ДСНС, Одесса, традиции, учения, искусство, Польша, авиация, солдат, Україна, Киевщина, женщины, архитектура, терроризм, Шахтер, природа, выставки, Новый Год, спорт, дизайн, оккупация, Донбасс, культура, музыка, обстрелы, юмор, столкновения, Порошенко, праздники, Динамо, общество, Россия, мир, корабли, Майдан, фотография, акции, дети, фотоподборки, пляжи, город, пандемия, Париж, передовая, Війна, Киев, стихийные бедствия, мода, Сергей Смоленцев, живопись, автомобили, США, политика, самолеты, Бахмут, уикенд, технологии, футбол, фотоконкурсы, медицина, НАТО, Дмитрий Дятлов, люди, коронавирус, полиция, церковь