НОВИНИ ДНЯ: Як охолодити квартиру в спеку без кондиціонера: топ-3 лайфгаків  Гороскоп на 6 серпня: Стрільцям – сповільнитися, Скорпіонам – перенапруження  Одяг має затхлий запах після прання: що додати в барабан, щоб усунути запах  6 серпня: церковне свято сьогодні, яка прикмета на Яблучний Спас обіцяє щастя  Як мити підлогу, щоб вона завжди була чистою та свіжою: техніка "вісімки"  Магнітні бурі, прогноз на три дні: чого очікувати від сонячної активності 6–8 серпня  Сидіння унітазу постійно зісковзує: сантехнік пояснив, як це виправити за 5 хвилинвсі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
22.05.2022   Київ, Україна   Офіс Президента України, Радіо Свобода,

Зустріч Президента України з Президентом Республіки Польща в Києві

Президент Польщі Анджей Дуда відвідав Київ із неанонсованим візитом 22 травня. Він став першим іноземним лідером, який виступив у Верховній Раді після початку масштабного російського вторгнення до України 24 лютого.
Глави держав поспілкувалися у форматі віч-на-віч, після чого відбулися перемовини делегацій України та Польщі під головуванням президентів. Володимир Зеленський наголосив, що сьогодні Польща демонструє історичний рівень підтримки України, наших Збройних Сил та громадян, які були змушені залишити свої домівки через російське вторгнення.
«І сьогодні Президент Польщі також сказав: Україна захищає права, свободи не тільки свої, а й кожної європейської країни. Нашої дружньої Польщі та всього Європейського Союзу», – зазначив Глава держави під час зустрічі з представниками ЗМІ за результатами переговорів з Анджеєм Дудою в Києві.
За словами Президента України, у час російської агресії український та польський народи демонструють міцні зв’язки на різних рівнях.
Півгодинний виступ президента Польщі у Верховній Раді багато разів переривався на оплески.
«Після Бучі, Бородянки, Маріуполя не може бути повернення до business as usual із Росією, шановні пані та панове президенти і прем’єр-міністри, депутати всіх парламентів світу. Чесний світ не може цього зробити і перейти до порядку денного над злочином, агресією, топтанням основних принципів», – закликав політик.
Дуда висловив переконання, що вільний світ сьогодні «має обличчя України», і подякував українцям, які захищають Європу «перед нашестям варварства і нового російського імперіалізму».
«Я звертаюся до солдатів, які борються в ЗСУ, Нацгвардії, територіальній обороні, героїчних захисників Маріуполя і тих, які перебувають тепер у російській неволі і по всій лінії фронту дають запеклий опір загарбнику. Ви герої України, але ви також герої Польщі, Європи і всього світу. Прийміть нашу глибоку пошану», – сказав він. Анджей Дуда висловив готовність підтримувати Україну.
«Я особисто не спочину, поки Україна не стане членом Єропейського союзу в повній мірі цього слова», – пообіцяв він.

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
Польша, Велика Британія, авиация, Порошенко, коронавирус, церковь, праздники, искусство, США, самолеты, Киевщина, #Євромайдан, ЗСУ, пейзажи, Україна, Верховная Рада, животные, передовая, фотоконкурсы, люди, суд, Нацгвардия, женщины, автомобили, архитектура, Новый Год, митинги, Путин, полиция, карантин, общество, Зеленский, сборная Украины, пляжи, традиции, Шахтер, Одесса, фотография, Майдан, портрет, Дмитрий Дятлов, война, Александр Зубко, корабли, оккупация, уикенд, учения, мир, Динамо, ДСНС, Війна, протесты, Львів, пандемия, военная техника, музыка, акции, технологии, фотоподборки, обстрелы, Бахмут, Китай, джаз, медицина, живопись, соревнования, Київ, спорт, город, Киев, зима, футбол, ВСУ, солдат, НАТО, фестивали, политика, история, Париж, терроризм, мода, Сергей Смоленцев, юмор, выборы, выставки, ВМС, Донбасс, путешествия, марш, культура, природа, столкновения, фотопроект, Росія, дети, пожары, Россия, туризм, стихийные бедствия, дизайн