НОВИНИ ДНЯ: 6 точних ворожінь на Різдво: як дізнатися свою долю у ніч з 24 на 25 грудня  У Путіна зробили нову заяву про мирні переговори: готують позицію  У Москві ліквідували поліцейських, які катували українських полонених , - джерела  Різдво Христове: історія свята, традиції, прикмети та заборони на цей день  Відчуваємо, що Америка хоче досягти фінальної угоди, - Зеленський  "Сигнал на вихід для Мадуро": у Трампа пояснили перехоплення танкерів із нафтою Венесуели  Погода в Україні: 23 грудня ще тепло, а далі вдарять морозивсі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
22.05.2022   Київ, Україна   Офіс Президента України, Радіо Свобода,

Зустріч Президента України з Президентом Республіки Польща в Києві

Президент Польщі Анджей Дуда відвідав Київ із неанонсованим візитом 22 травня. Він став першим іноземним лідером, який виступив у Верховній Раді після початку масштабного російського вторгнення до України 24 лютого.
Глави держав поспілкувалися у форматі віч-на-віч, після чого відбулися перемовини делегацій України та Польщі під головуванням президентів. Володимир Зеленський наголосив, що сьогодні Польща демонструє історичний рівень підтримки України, наших Збройних Сил та громадян, які були змушені залишити свої домівки через російське вторгнення.
«І сьогодні Президент Польщі також сказав: Україна захищає права, свободи не тільки свої, а й кожної європейської країни. Нашої дружньої Польщі та всього Європейського Союзу», – зазначив Глава держави під час зустрічі з представниками ЗМІ за результатами переговорів з Анджеєм Дудою в Києві.
За словами Президента України, у час російської агресії український та польський народи демонструють міцні зв’язки на різних рівнях.
Півгодинний виступ президента Польщі у Верховній Раді багато разів переривався на оплески.
«Після Бучі, Бородянки, Маріуполя не може бути повернення до business as usual із Росією, шановні пані та панове президенти і прем’єр-міністри, депутати всіх парламентів світу. Чесний світ не може цього зробити і перейти до порядку денного над злочином, агресією, топтанням основних принципів», – закликав політик.
Дуда висловив переконання, що вільний світ сьогодні «має обличчя України», і подякував українцям, які захищають Європу «перед нашестям варварства і нового російського імперіалізму».
«Я звертаюся до солдатів, які борються в ЗСУ, Нацгвардії, територіальній обороні, героїчних захисників Маріуполя і тих, які перебувають тепер у російській неволі і по всій лінії фронту дають запеклий опір загарбнику. Ви герої України, але ви також герої Польщі, Європи і всього світу. Прийміть нашу глибоку пошану», – сказав він. Анджей Дуда висловив готовність підтримувати Україну.
«Я особисто не спочину, поки Україна не стане членом Єропейського союзу в повній мірі цього слова», – пообіцяв він.

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
технологии, Нацгвардия, культура, Путин, Киевщина, марш, путешествия, Карпаты, суд, война, история, Александр Зубко, военная техника, учения, стихийные бедствия, обстрелы, авиация, фотоконкурсы, туризм, люди, природа, соревнования, Україна, фотография, Майдан, фотоподборки, выборы, Россия, футбол, пожары, Новый Год, НАТО, Війна, уикенд, карантин, город, Китай, оккупация, Одесса, юмор, политика, Порошенко, терроризм, автомобили, ДСНС, мир, корабли, самолеты, архитектура, фестивали, Париж, передовая, Дмитрий Дятлов, Шахтер, солдат, сборная Украины, пляжи, США, фотопроект, спорт, животные, Велика Британія, Динамо, пандемия, выставки, общество, Польша, протесты, живопись, ВСУ, Киев, церковь, Львів, Київ, столкновения, джаз, искусство, мода, портрет, пейзажи, полиция, Верховная Рада, Бахмут, Сергей Смоленцев, митинги, дизайн, музыка, зима, женщины, дети, коронавирус, акции, #Євромайдан, медицина, Донбасс, ЗСУ, ВМС, Зеленский, праздники, традиции