НОВОСТИ ДНЯ: Росія полює в Україні на західну зброю, але не може влучити – Reuters  Епіфаній просить Кабмін передати ПЦУ один із храмів Києво-Печерської Лаври  Кремль планує підрив житлових будинків у Мозирі, щоб втягнути Білорусь у війну проти України – розвідка  Навчальний рік у закладах освіти збираються почати очно, але є умови – ОП  Вчені розкрили ще одну загадку Стоунхенджа  Знову нестерпна спека: коли і де в Україні температура сягне 38°  Крах для Лукашенка, повстання та бунт: Самусь розповів, що чекає на Білорусь у разі вторгнення до Українивсе новости дня
Фото и Видео
Фоторепортажи
25.05.2022   Україна   Facebook/ Головнокомандувач ЗС України

Гаубиці «Caesar» вже на передовій

Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний: «Caesar» – це самохідна артилерійська установка нового покоління. Вона дає можливість уражати противника на віддаленні 20 км і більше від лінії фронту з високою точністю. На цій відстані знаходиться артилерія, резерви, пункти управління противника. Їх знищення знижує наступальний потенціал ворога.
Ці САУ на колісному шасі, що робить їх мобільними і маневреними. Установка обладнана автоматизованою системою самоприв’язки і самонаведення на ціль. Має достатньо високу швидкострільність – 5 пострілів за хвилину, та високу кучність стрільби. Може використовувати декілька типів боєприпасів калібру 155 мм, які застосовуються у країнах НАТО.
«Caesar» забезпечує живучість екіпажу і комфортні умови роботи. Дає можливість діяти за принципом: вогонь - маневр - вогонь.
Наші артилеристи швидко опанували нові САУ, фактично за 2-3 години.
Щиро вдячний партнерам за надану допомогу! Вона слугує наближенню нашої Перемоги.

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
протесты, история, знаменитости, общество, портрет, военная техника, архитектура, фотоконкурсы, самолеты, ЗСУ, искусство, фотопроект, традиции, Крым, полиция, НАТО, Россия, Китай, визиты, тест-драйв, пейзажи, живопись, Порошенко, корабли, Путин, музыка, город, туризм, ВМС, культура, сборная Украины, парады, оккупация, фотография, автомобили, животные, Львів, пандемия, люди, #Євромайдан, выставки, ВСУ, зима, путешествия, Польша, фотоподборки, футбол, экология, коронавирус, соревнования, учения, марш, юмор, Зеленский, мир, Майдан, США, выборы, Сергей Смоленцев, акции, Нацгвардия, Верховная Рада, Карпаты, митинги, дизайн, церковь, показы, Киевщина, Александр Зубко, спорт, Киев, Шахтер, солдат, стихийные бедствия, фестивали, женщины, Донбасс, праздники, медицина, суд, карантин, мода, Рождество, политика, авиация, природа, Динамо, обстрелы, Дмитрий Дятлов, пожары, Одесса, ДСНС, уикенд, пляжи, столкновения, дети, война, Новый Год, технологии, передовая