НОВОСТИ ДНЯ: "Калінінград може перетворитися на безлюдну пустелю": експерт розповів про "біль" Путіна  Спека змінюватиметься грозами: синоптики дали детальний прогноз на липень  Вареники з вишнею на заварному тісті, які завжди вийдуть вдалими: простий рецепт  Знищену російську техніку повезли з України до Польщі  Від заморозків до +41 градуса: яка погода буде в Україні у липні  Чисельність, зброя, боєздатність: що відомо про армію Білорусі  Шойгу відвідав пункти управління військами Росії, але побоявся їхати в Українувсе новости дня
Фото и Видео
Фоторепортажи
25.05.2022   Україна   Facebook/ Головнокомандувач ЗС України

Гаубиці «Caesar» вже на передовій

Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний: «Caesar» – це самохідна артилерійська установка нового покоління. Вона дає можливість уражати противника на віддаленні 20 км і більше від лінії фронту з високою точністю. На цій відстані знаходиться артилерія, резерви, пункти управління противника. Їх знищення знижує наступальний потенціал ворога.
Ці САУ на колісному шасі, що робить їх мобільними і маневреними. Установка обладнана автоматизованою системою самоприв’язки і самонаведення на ціль. Має достатньо високу швидкострільність – 5 пострілів за хвилину, та високу кучність стрільби. Може використовувати декілька типів боєприпасів калібру 155 мм, які застосовуються у країнах НАТО.
«Caesar» забезпечує живучість екіпажу і комфортні умови роботи. Дає можливість діяти за принципом: вогонь - маневр - вогонь.
Наші артилеристи швидко опанували нові САУ, фактично за 2-3 години.
Щиро вдячний партнерам за надану допомогу! Вона слугує наближенню нашої Перемоги.

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
АТО, показы, Львів, Рождество, передовая, Верховная Рада, Майдан, ВМС, фестивали, церковь, полиция, туризм, мода, медицина, зима, фотография, НАТО, обстрелы, природа, Киев, юмор, самолеты, Сергей Смоленцев, визиты, пожары, выставки, Порошенко, история, люди, Александр Зубко, Донбасс, пандемия, спорт, Одесса, война, футбол, марш, фотопроект, дети, Путин, дизайн, авиация, экология, ВСУ, карантин, знаменитости, Шахтер, ЗСУ, солдат, искусство, военная техника, общество, стихийные бедствия, суд, животные, фотоконкурсы, митинги, живопись, учения, сборная Украины, праздники, тест-драйв, пляжи, портрет, пейзажи, США, Новый Год, путешествия, музыка, акции, #Євромайдан, технологии, оккупация, протесты, политика, уикенд, женщины, фотоподборки, Дмитрий Дятлов, коронавирус, традиции, выборы, Крым, соревнования, Динамо, Нацгвардия, корабли, культура, столкновения, парады, город, автомобили, Зеленский, ДСНС, Польша, Россия, Китай, архитектура, Карпаты, мир