НОВИНИ ДНЯ: Поливання огірків — коли та скільки води потрібно, щоб не зіпсувати врожай  Гороскоп на 5 червня за картами Таро: Дівам - можливості, Близнюкам - проявити гнучкість  Обробка помідорів сироваткою та чистотілом: коли та чим оприскувати  Гороскоп на 5 червня: Рибам - побути наодинці, Ракам - непрості розмови  Ягоди виростуть великими й солодкими, урожай ніде буде подіти: чим підживити малину в червні  5 червня: церковне свято сьогодні, що за традицією варто зробити, навіть якщо не хочеться  Як захистити картоплю від фітофтори та коли краще почати підгортати овоч — розповіли фахівцівсі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
04.07.2022   Одеська обл., Україна   Суспільне

«Чому Росія хоче нас вбивати?»: в Одеській області попрощалися з чотирма загиблими внаслідок ракетного удару

4 липня в селищі Сергіївка попрощались з чотирма загиблими внаслідок влучання російської ракети у дев'ятиповерхівку: чоловіком та дружиною Сергієм та Галиною Ромащуками, Максимом Недомовим та Марією Арнаут.
Олена Гетьманець жила в будинку, куди влучила російська ракета. У ту ніч була на дачі. Не стримує сліз — всі загиблі були з її під’їзду, знала їх з дитинства.
"Це, напевно, найскладніші похорони, тому що загинув хлопець (Максим Недомов — ред.), який допомагав своїй коханій дівчині, з якою вони жили, який допомагав її дітям, просто свята людина, в мене мурахи по шкірі. Батьків (Сергій та Галина Ромащуки — ред.) Ані з Дмитром от зараз поховали, вони були релігійні люди. Усе життя жили, працювали на благо усім людям. Ну ось так, напевно забрали найкращих, будемо сподіватись, що їм там буде легше", — ділиться жінка.
Провести загиблих в останню путь прийшла ще одна сусідка загиблих — Галина. Жінка згадала як проводила час з ними.
"З одними ми гуляли з собакою на подвір’ї, з іншою жінкою ми ходили на йогу. Дуже важко про щось казати, дуже важко, тому що прощання із ними надто складне. Дівчинка, яка теж ходила на йогу з нами, й співала пісні, вона сьогодні залишилась без батьків. Як їй тепер жити? Чому ця Росія хоче нас окупувати, хоче нас вбивати? Чого? Я не розумію", — розповіла Галина.
Загиблих поховали на кладовищах у селах Біленьке та Широке Білгород-Дністровського району.
1 липня внаслідок ракетних ударів військ РФ по Сергіївці загинула 21 людина, 39 отримали поранення. У багатоповерхівці загинули 16 мирних мешканців, 38 отримали поранення, з них п'ятеро – діти віком від 3 до 17 років; на базі відпочинку "Годжі" загинули п'ятеро людей, серед них 10-річний хлопчик. Ще одна людина отримала поранення.

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
технологии, дизайн, политика, Россия, стихийные бедствия, мир, ДСНС, музыка, Порошенко, ВСУ, оккупация, туризм, футбол, юмор, автомобили, культура, фотоконкурсы, солдат, искусство, женщины, сборная Украины, пейзажи, Одесса, Війна, марш, коронавирус, пандемия, война, Бахмут, передовая, фотопроект, Майдан, НАТО, выставки, спорт, фотоподборки, Карпаты, общество, авиация, город, церковь, соревнования, Польша, Александр Зубко, Донбасс, Париж, традиции, Киевщина, карантин, праздники, животные, протесты, суд, Шахтер, фотография, уикенд, Китай, Сергей Смоленцев, ЗСУ, архитектура, корабли, пляжи, путешествия, учения, природа, Динамо, столкновения, США, акции, ВМС, Путин, Львів, терроризм, обстрелы, самолеты, выборы, люди, живопись, Україна, джаз, #Євромайдан, фестивали, зима, Верховная Рада, Велика Британія, Киев, военная техника, пожары, Новый Год, полиция, портрет, Зеленский, история, Дмитрий Дятлов, дети, мода, Київ, медицина, Нацгвардия, митинги