НОВИНИ ДНЯ: Одяг має затхлий запах після прання: що додати в барабан, щоб усунути запах  6 серпня: церковне свято сьогодні, яка прикмета на Яблучний Спас обіцяє щастя  Як мити підлогу, щоб вона завжди була чистою та свіжою: техніка "вісімки"  Магнітні бурі, прогноз на три дні: чого очікувати від сонячної активності 6–8 серпня  Сидіння унітазу постійно зісковзує: сантехнік пояснив, як це виправити за 5 хвилин  Гороскоп на 6 серпня для всіх знаків зодіаку: емоції будуть сильнішими, ніж зазвичай  Телефон почав заряджатися повільно: 5 головних причин та як це виправити самостійновсі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
30.09.2022   Запоріжжя, Україна   Associated Press, ДСНС, Укрінформ, Reuters, BBC, Запорізька обласна прокуратура,

Обстріл автоколони у Запоріжжі: 25 загиблих, близько 50 поранених

Офіс генерального прокурора України повідомив, що внаслідок обстрілу армією РФ цивільної автоколони поблизу Запоріжжя загинуло 25, поранено 50 людей. За даними слідства, "близько 7:30 збройні сили країни-агресора, нехтуючи нормами міжнародного гуманітарного права, завдали ракетний удар по Запоріжжю".
"Було обстріляно цивільну гуманітарну автоколону з мирними жителями на виїзді з міста в районі авторинку. Наразі відомо про 25 загиблих та близько 50 поранених, серед потерпілих діти", - повідомляє офіс генпрокурора.
Запорізька обласна прокуратура розпочала кримінальне провадження за фактом порушення законів та звичаїв війни, поєднаного з умисним вбивством.
За даними запорізької поліції, російські війська випустили три ракети С-300 по гуманітарній колоні, що стояла поблизу траси Запоріжжя-Оріхів. Колона, прямувала на тимчасово захоплені території.
Заступник керівника офісу президента Кирило Тимошенко повідомив, що росіяни загалом випустили по Запоріжжю 16 ракет.
"Чотири ракетних удари нанесено в район авторинку, а також по пункту зосередження автотранспорту та громадян для виїзду/в'їзду на/з тимчасово окупованої території України", - написав він у телеграм.
У той же час державні російські агентства пишуть про удари Збройних сил України. Зокрема, ТАСС цитує голову руху "Мы вместе с Россией" Володимира Рогова, який заявляє, що люди нібито перекрили дорогу на знак протесту проти "режиму", який не випускав їх на окуповану територію. Але у телеграм до цих повідомлень Рогов писав про те, що вранці по Запоріжжю "здійснюються удари по військових об'єктах і об'єктах інфраструктури, які використовують бойовики Зеленського та іноземні найманці як військові бази і місця зберігання зброї". Офіційних повідомлень міноборони РФ немає.

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
Дмитрий Дятлов, общество, Київ, фотоподборки, терроризм, уикенд, Польша, Александр Зубко, военная техника, праздники, Новый Год, пляжи, церковь, музыка, протесты, США, культура, Сергей Смоленцев, путешествия, фотоконкурсы, зима, суд, политика, самолеты, коронавирус, обстрелы, выставки, животные, стихийные бедствия, НАТО, фотопроект, автомобили, Россия, люди, технологии, авиация, Майдан, туризм, Одесса, Росія, футбол, Нацгвардия, живопись, столкновения, ЗСУ, Шахтер, #Євромайдан, Динамо, корабли, медицина, соревнования, Україна, марш, Донбасс, Зеленский, искусство, традиции, мир, акции, ДСНС, джаз, спорт, митинги, Киевщина, фестивали, Велика Британія, юмор, Війна, учения, город, Верховная Рада, сборная Украины, портрет, оккупация, Бахмут, Париж, история, выборы, ВМС, Китай, передовая, полиция, фотография, Львів, Порошенко, карантин, архитектура, дизайн, пандемия, пейзажи, дети, Киев, война, пожары, женщины, солдат, природа, ВСУ, Путин, мода