НОВИНИ ДНЯ: Скільки КНДР заробила на війні в Україні: аналітики назвали шокувальні суми  Рунічний гороскоп на 16–22 березня 2026 року: Скорпіонам — несподіваний поворот, Тельцям — фінансовий результат  "Ухилянти і людолови - зло": Мадяр про силову мобілізацію і тих, хто бігає від призову  Точна дата весняного рівнодення та початку астрономічної весни 2026 року  Ціни на пальне в Україні: експерт відповів, чи коштуватимуть бензин і дизель 100 грн за літр  Гороскоп на 17 березня за картами Таро: Дівам - обман, Стрільцям - підтримка  Стармер анонсував зустріч із Зеленським і попередив про небезпечну вигоду для Путінавсі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
30.09.2022   Запоріжжя, Україна   Associated Press, ДСНС, Укрінформ, Reuters, BBC, Запорізька обласна прокуратура,

Обстріл автоколони у Запоріжжі: 25 загиблих, близько 50 поранених

Офіс генерального прокурора України повідомив, що внаслідок обстрілу армією РФ цивільної автоколони поблизу Запоріжжя загинуло 25, поранено 50 людей. За даними слідства, "близько 7:30 збройні сили країни-агресора, нехтуючи нормами міжнародного гуманітарного права, завдали ракетний удар по Запоріжжю".
"Було обстріляно цивільну гуманітарну автоколону з мирними жителями на виїзді з міста в районі авторинку. Наразі відомо про 25 загиблих та близько 50 поранених, серед потерпілих діти", - повідомляє офіс генпрокурора.
Запорізька обласна прокуратура розпочала кримінальне провадження за фактом порушення законів та звичаїв війни, поєднаного з умисним вбивством.
За даними запорізької поліції, російські війська випустили три ракети С-300 по гуманітарній колоні, що стояла поблизу траси Запоріжжя-Оріхів. Колона, прямувала на тимчасово захоплені території.
Заступник керівника офісу президента Кирило Тимошенко повідомив, що росіяни загалом випустили по Запоріжжю 16 ракет.
"Чотири ракетних удари нанесено в район авторинку, а також по пункту зосередження автотранспорту та громадян для виїзду/в'їзду на/з тимчасово окупованої території України", - написав він у телеграм.
У той же час державні російські агентства пишуть про удари Збройних сил України. Зокрема, ТАСС цитує голову руху "Мы вместе с Россией" Володимира Рогова, який заявляє, що люди нібито перекрили дорогу на знак протесту проти "режиму", який не випускав їх на окуповану територію. Але у телеграм до цих повідомлень Рогов писав про те, що вранці по Запоріжжю "здійснюються удари по військових об'єктах і об'єктах інфраструктури, які використовують бойовики Зеленського та іноземні найманці як військові бази і місця зберігання зброї". Офіційних повідомлень міноборони РФ немає.

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
мир, Україна, акции, Львів, футбол, ВМС, США, мода, история, митинги, фотоконкурсы, искусство, Александр Зубко, люди, пляжи, полиция, НАТО, портрет, оккупация, ВСУ, столкновения, животные, соревнования, Бахмут, Верховная Рада, пандемия, учения, Порошенко, технологии, путешествия, церковь, Війна, Россия, фотография, Київ, #Євромайдан, живопись, Динамо, обстрелы, военная техника, Зеленский, культура, автомобили, дизайн, политика, корабли, общество, Париж, медицина, Карпаты, уикенд, авиация, суд, марш, коронавирус, Путин, выставки, стихийные бедствия, Китай, юмор, музыка, сборная Украины, война, Польша, экология, туризм, праздники, спорт, город, женщины, ДСНС, природа, выборы, Киевщина, Киев, традиции, Дмитрий Дятлов, пейзажи, фотопроект, зима, Сергей Смоленцев, Новый Год, фестивали, джаз, самолеты, Нацгвардия, фотоподборки, дети, протесты, ЗСУ, солдат, Майдан, пожары, терроризм, передовая, архитектура, Донбасс, Одесса, карантин, Шахтер