НОВОСТИ ДНЯ: "Росіяни не тікають з поля бою": Путін продемонстрував цілковиту необізнаність про своїх солдатів-дезертирів  У Німеччині заявили, що Україна має право захищатися і за межами своєї країни  Мобілізація жінок в Україні: як призивають і кому потрібно обов'язково стати на облік  Hubble зробив фотографію наймолодшої галактики у всесвіті  Підрив довіри та дискредитація співпраці. Як пропаганда РФ атакує Литву, Польщу та Україну  В Україні 9 грудня ймовірний мокрий сніг та дощ, вдень до 5° тепла  Путіну привиділася польська "агресія": він заявив, що "тільки РФ дасть Україні гарантії безпеки"все новости дня
Фото и Видео
Фоторепортажи
04.10.2022   Донецька обл., Україна   Associated Press, Суспільне

Лиман — український. Фоторепортаж зі звільненого міста на Донеччині

Дорога у Лиман всіяна розбитими автівками, технікою та тілами вбитих росіян. Українські військові звільнили місто 1 жовтня та рухаються звідси далі. Битва за Лиман точилася кілька тижнів, ЗСУ захоплювали селище за селищем та взяли в оточення російське угрупування. У самому Лимані боїв не було, більшість руйнувань припадають на травень, коли на місто наступала Росія.
З Лимана росіяни могли просуватися вглиб Донецької області, також це був важливий залізничний вузол. Для української армії взяття Лимана відкриває оперативний простір — можна наступати в напрямку Сватового або вдарити по Кремінній.
У місто повертається українська поліція та скоро запустять гуманітарні вантажі. Хліба у людей немає вже кілька днів, ліків і медичної допомоги — протягом кількох тижнів. Місцеві поки обережно виходять за межі своїх дворів, щоб зібрати дров на багаття. Як живе звільнений український Лиман – у фото кореспондентів Суспільного (Тарас Ібрагімов) та Associated Press (Євген Малолєтка).

Українські військовослужбовці йдуть дорогою, шукаючи тіла своїх товаришів у нещодавно відвойованому місті Лиман, 3 жовтня 2022 р. (AP Photo/Євген Малолєтка)

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
город, общество, Нацгвардия, Крым, Новый Год, путешествия, Александр Зубко, Китай, соревнования, Порошенко, Карпаты, Киевщина, Донбасс, #Євромайдан, обстрелы, дизайн, война, женщины, мода, корабли, праздники, автомобили, спорт, футбол, зима, тест-драйв, протесты, столкновения, медицина, солдат, Польша, архитектура, визиты, выставки, технологии, юмор, Путин, оккупация, фотография, экология, природа, Киев, туризм, традиции, передовая, парады, история, сборная Украины, самолеты, НАТО, Одесса, музыка, церковь, искусство, митинги, культура, Россия, Сергей Смоленцев, учения, фотоподборки, животные, военная техника, суд, выборы, ВСУ, дети, люди, показы, пейзажи, Зеленский, фотоконкурсы, США, Динамо, депутаты, фестивали, ВМС, авиация, Дмитрий Дятлов, мир, портрет, марш, пожары, фотопроект, полиция, карантин, стихийные бедствия, ДСНС, Львів, уикенд, Шахтер, Майдан, Верховная Рада, политики, коронавирус, политика, пандемия, живопись, пляжи, ЗСУ, акции