НОВИНИ ДНЯ: Посол Ізраїлю у РФ розповів, що може швидко зруйнувати путінську економіку  Зеленський зробив несподівану заяву про своє президентство: за яких умов можливі вибори  У Путіна та Сі є розбіжності, але їх об’єднує спільне прагнення: аналітик назвав, яке саме  Не пропустіть: державні свята в Україні 2026 року з точними датами — чи будуть додаткові вихідні дні  Питання не в дефіциті літаків, а пілотів: Зеленський пояснив потребу в МіГ-29 від Польщі  Мотивація попри війну: Соціологи пояснили, що допомагає українцям не втрачати сенс життя  "Це грабіж": Путін обурився через заморожені активи та погрожує Європі судамивсі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
09.06.2023   Німеччина   Радіо Свобода

Rheinmetall зсередини: як всесвітньо відомий німецький концерн виробляє озброєння для України

Rheinmetall планує відкрити виробництво в Україні. В Росії відреагували погрозами.
Німецький концерн з виробництва озброєння Rheinmetall був створений у 1889 році. За час свого існування він виготовляв зброю і важку техніку, яка брала участь у Першій та Другій світових війнах. СРСР на початку 30-х років XX купував зброю і технології Rheinmetall за гроші, виручені від продажу українського зерна. Співпраця була перервана після нападу гітлерівської Німеччини на СРСР.
Після завершення Другої світової війни Rheinmetall відновив виробництво у 1951 році у радянській зоні контролю. Після розпаду СРСР і об'єднання Німеччини концерн почав нарощувати виробництво сучасного озброєння. Наразі його швидкострільні гармати «Маузер» використовуються на літаках F-16, F22 і F-35.
Разом із Krauss-Maffei Wegmann концерн Rheinmetall виробляє танки Leopard, про надання яких Україна довгий час просила західних союзників. Rheinmetall швидко нарощує виробництво і планує влітку, як повідомляють, відкриватися в Україні, щоб виробляти танки, ППО, зенітні системи і боєприпаси. У Росії вже відреагували, заявивши, що «знищать» це виробництво в Україні ракетами «Калібр».
Агенція AFP зробила фоторепортаж із виробничих цехів компанії Rheinmetall, де виробляють озброєння для України.

Бронебійний підкаліберний снаряд нового виробництва. Європейський Союз пообіцяв виділити 2 мільярди євро (2,1 мільярда доларів) на постачання артилерії для України. Зокрема для надання 1 мільйона артилерійських снарядів протягом наступного року

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
стихийные бедствия, Донбасс, фотоконкурсы, Россия, #Євромайдан, передовая, война, архитектура, Киевщина, фестивали, автомобили, политика, ВСУ, технологии, ЗСУ, Новый Год, учения, Нацгвардия, Динамо, карантин, традиции, митинги, сборная Украины, Путин, Велика Британія, Верховная Рада, суд, медицина, самолеты, фотоподборки, НАТО, портрет, футбол, Париж, мир, люди, общество, спорт, уикенд, живопись, Зеленский, обстрелы, солдат, музыка, культура, протесты, выборы, корабли, Киев, ДСНС, Одесса, Александр Зубко, природа, история, марш, фотография, праздники, Карпаты, соревнования, ВМС, авиация, США, пейзажи, дети, Шахтер, Порошенко, Сергей Смоленцев, зима, женщины, юмор, коронавирус, дизайн, пожары, Бахмут, Польша, оккупация, выставки, терроризм, пандемия, акции, туризм, Майдан, фотопроект, город, животные, Дмитрий Дятлов, Київ, полиция, Китай, церковь, военная техника, джаз, Львів, Україна, путешествия, искусство, столкновения, пляжи, Війна, мода