НОВИНИ ДНЯ: У Кремлі заговорили про «ціну перемоги» у війні: що задумав диктатор Путін  Здача Донбасу в обмін на мир? Зеленський дав жорстку відповідь на пропозиції США  Мобілізація в Україні зміниться докорінно: чого чекати від 1 березня  У Росії з’явився стоп-лист країн для вербування на війну проти України  Найбільша знижка від 2023 року: доходи РФ від нафти тануть на очах — що буде далі  Буданов прокоментував переговори з РФ і розкрив дату наступного раунду  Потрійний страховий стаж: хто з українців може швидше вийти на пенсіювсі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
05.07.2024   Україна, Часів Яр   24 ОМБр імені короля Данила, РБК-Україна, Контракти
3795 Метки:  нет.

"Перетворився на груду попелу". ЗСУ показали, як виглядає мікрорайон "Канал" у Часовому Яру

Російські окупанти продовжують знищувати Часів Яр у Донецькій області. Мікрорайон "Канал" вже перетворився на груду попелу. Українські бійці показали фото зруйнованого міста.

"Часів Яр. Пекло на землі. Росіяни продовжують знищувати місто всіма можливими типами озброєння", - йдеться в повідомленні.

Про це пише РБК-Україна з посиланням на Facebook 24 ОМБр імені короля Данила. Про це повідомляють Контракти.UA.

Зазначається, що воїни 24 ОМБр імені короля Данила продовжують оборону міста від значно переважаючих сил противника у надважких умовах.

"Мікрорайон "Канал" біля каналу Сіверський Донець - Донбас перетворився на груду попелу - такий вигляд він має наразі.Такий пейзаж, який колись був за межами нашої уяви, за два роки війни вже став звичним. Від нашої згуртованості сьогодні залежить те, як виглядатимуть наші міста завтра", - зазначили у бригаді.

ЗСУ відійшли з мікрорайону "Канал" у Часовому Яру

Вчора, 3 липня, аналітики DeepState повідомили, що окупанти "повністю стерли" мікрорайон "Канал" в Часовому Яру. Окупація цього мікрорайону вартувало росіянам величезних втрат. При цьому вони фактично знищили усі багатоповерхівки у житловому масиві.

Сьогодні в Інституті вивчення війни зазначили, що фіксується просування окупантів поблизу Авдіївки, в східній частині Часового Яру, та є тактичний успіх на Торецькому напрямку.

Пізніше в ОСУВ "Хортиця" повідомили, що українські військові відійшли з мікрорайону "Канал" у Часовому Яру. Сили оборони зайняли більш вигідні позиції, але ворог продовжує тиснути.

 

 

 

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
Україна, традиции, Александр Зубко, животные, Зеленский, Динамо, обстрелы, искусство, военная техника, Порошенко, Киевщина, живопись, технологии, Киев, #Євромайдан, дизайн, дети, карантин, общество, Новый Год, суд, авиация, выборы, автомобили, мода, праздники, акции, война, город, Майдан, архитектура, США, история, мир, самолеты, путешествия, ВСУ, Донбасс, передовая, столкновения, солдат, Велика Британія, фестивали, терроризм, пейзажи, джаз, ВМС, ДСНС, марш, Верховная Рада, соревнования, Дмитрий Дятлов, полиция, Париж, политика, культура, медицина, спорт, стихийные бедствия, люди, церковь, Одесса, НАТО, учения, женщины, Россия, Китай, природа, коронавирус, фотоподборки, оккупация, Сергей Смоленцев, пляжи, ЗСУ, фотоконкурсы, Київ, Путин, фотография, Крым, туризм, фотопроект, сборная Украины, выставки, Нацгвардия, Львів, пандемия, пожары, портрет, митинги, зима, протесты, Польша, корабли, уикенд, футбол, Бахмут, Війна, юмор, Шахтер, музыка