НОВИНИ ДНЯ: "Момент сорому": в Україні жорстко пройшлися по МОК за відсторонення Гераскевича  Україна уразила Ухтинський НПЗ "Лукойла": дрони подолали рекордну відстань  Кінець нафтової ізоляції РФ? У США зробили приголомшливу заяву  Кінець епохи довіри? Ким тепер вважають США найближчі партнери - опитування Politico  У ЄС зросла кількість українських біженців: в яких країнах найбільший приріст  Хвилину мовчання зробили щоденною традицією: о котрій завмиратиме вся Україна  Україна будує найпотужніші Повітряні сили в Європі: Зеленський підтвердив закупівлю 250 винищувачіввсі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
01.08.2024   Франція, Париж   НОК, Контракти
4232 Метки:  Париж, Франція.

«Ми будемо сильніші», — стримано прокоментував суддівство на Олімпіаді Ілля Ковтун

За крок до омріяної медалі зупинився Ілля Ковтун. У фіналі особистого багатоборства українець став четвертим — лише 0,2 бала відділити українця від подіуму. Про емоції Іллі від фіналу читайте у коментарі для пресслужби НОК.

«Це — Олімпійські ігри, це — найголовніші змагання, тож емоцій багато і це стрес. Вважаю, що четверте місце це також гарний результат, але, звісно, можна було краще. Буду старатися в двох інших фіналах — у вільних вправах та на брусах, адже попереду ще є шанси», — коментує свій результат Ілля Ковтун та додає, що на бурсах буде підіймати складність: з 6.7 в особистому багатоборстві до 7.0, щоб поборотися за місце на подіумі. Пише НОК України та олімпійська команда/NOC of Ukraine and the Olympic Team. Про це повідомляють Контракти.UA.

«Сьогодні я міг краще виступити і на коні. На стрибку була помилка. Поперечину також міг краще зробити. Але вже є кінцевий результат, і ти більше нічого не зміниш», — такими словами закінчив аналізувати свій виступ українець.

 «Вони працюють, як бачать, — стримано прокоментував суддівство на Олімпіаді Ілля Ковтун, — Але нічого страшного, ми будемо сильніші, будемо боротися на вільних вправах та на брусах. Найважчі місця — це друге та четверте. Сьогодні у мене четверте: зовсім трохи не вистачило до п’єдесталу. Вже після змагань будемо робити всі висновки, що не так зробили».

На запитання щодо відмінностей між публікую на Іграх в Токіо та Парижі українець відповів, що різниця в атмосфері дуже відрізняється, у Парижі значно приємніше виступати:

«Коли багато глядачів і дуже шумно в залі — це дає додаткову мотивацію, більш адреналіну, тож ти можеш виступати краще».

Щиро бажаємо Іллі Ковтуну успіхів у майбутніх двох фіналах на Олімпіаді у Парижі! Підтримуємо та вболіваємо!

#StandWithUkraine #НОК #Україна #УкраїнськийСпорт #Ukraine #UkrainianSport #Олімпіада #Олімпійськіігри #Олімпійськіігри2024 #Париж2024 #Paris2024 #ОІ2024НОК #Olympics #Разомдоперемоги #Націяпереможців

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
Верховная Рада, Нацгвардия, фотопроект, живопись, ДСНС, спорт, животные, пейзажи, Війна, природа, ЗСУ, Сергей Смоленцев, фестивали, Шахтер, карантин, самолеты, технологии, политика, портрет, Динамо, Александр Зубко, пандемия, зима, общество, оккупация, Україна, туризм, визиты, Париж, праздники, Бахмут, Россия, церковь, стихийные бедствия, Майдан, женщины, марш, искусство, история, протесты, соревнования, фотоподборки, Новый Год, мир, город, Зеленский, Донбасс, Одесса, юмор, пожары, Польша, США, война, Дмитрий Дятлов, Путин, Китай, столкновения, фотография, полиция, корабли, митинги, Київ, сборная Украины, суд, передовая, ВСУ, дизайн, выборы, Львів, акции, традиции, культура, автомобили, люди, мода, авиация, Киев, дети, фотоконкурсы, музыка, архитектура, медицина, футбол, Порошенко, пляжи, уикенд, НАТО, солдат, учения, путешествия, Крым, джаз, обстрелы, терроризм, ВМС, Киевщина, #Євромайдан, коронавирус, выставки, военная техника