НОВИНИ ДНЯ: 5 простих способів запилення рослин, якщо немає бджіл  Один знак отримає шанс почати все заново, інший — зіткнеться з різкими змінами: рунічний прогноз на тиждень 11–17 травня  Ці кімнатні рослини вирощувати простіше ніж здається: садівники розповіли, як  Гороскоп на 12 травня: Стрільцям - рух вперед, Терезам - зміна планів  У саду не буде жодного кліща: які трави та рослини відлякують паразитів  Їхній час настав: 4 знаки зодіаку, які незабаром отримають все, про що мріяли  Багато кульбаб на ділянці - важливий сигнал: коли потрібно виполювати бур’янвсі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
01.08.2024   Франція, Париж   НОК, Контракти
4512 Метки:  Париж, Франція.

«Ми будемо сильніші», — стримано прокоментував суддівство на Олімпіаді Ілля Ковтун

За крок до омріяної медалі зупинився Ілля Ковтун. У фіналі особистого багатоборства українець став четвертим — лише 0,2 бала відділити українця від подіуму. Про емоції Іллі від фіналу читайте у коментарі для пресслужби НОК.

«Це — Олімпійські ігри, це — найголовніші змагання, тож емоцій багато і це стрес. Вважаю, що четверте місце це також гарний результат, але, звісно, можна було краще. Буду старатися в двох інших фіналах — у вільних вправах та на брусах, адже попереду ще є шанси», — коментує свій результат Ілля Ковтун та додає, що на бурсах буде підіймати складність: з 6.7 в особистому багатоборстві до 7.0, щоб поборотися за місце на подіумі. Пише НОК України та олімпійська команда/NOC of Ukraine and the Olympic Team. Про це повідомляють Контракти.UA.

«Сьогодні я міг краще виступити і на коні. На стрибку була помилка. Поперечину також міг краще зробити. Але вже є кінцевий результат, і ти більше нічого не зміниш», — такими словами закінчив аналізувати свій виступ українець.

 «Вони працюють, як бачать, — стримано прокоментував суддівство на Олімпіаді Ілля Ковтун, — Але нічого страшного, ми будемо сильніші, будемо боротися на вільних вправах та на брусах. Найважчі місця — це друге та четверте. Сьогодні у мене четверте: зовсім трохи не вистачило до п’єдесталу. Вже після змагань будемо робити всі висновки, що не так зробили».

На запитання щодо відмінностей між публікую на Іграх в Токіо та Парижі українець відповів, що різниця в атмосфері дуже відрізняється, у Парижі значно приємніше виступати:

«Коли багато глядачів і дуже шумно в залі — це дає додаткову мотивацію, більш адреналіну, тож ти можеш виступати краще».

Щиро бажаємо Іллі Ковтуну успіхів у майбутніх двох фіналах на Олімпіаді у Парижі! Підтримуємо та вболіваємо!

#StandWithUkraine #НОК #Україна #УкраїнськийСпорт #Ukraine #UkrainianSport #Олімпіада #Олімпійськіігри #Олімпійськіігри2024 #Париж2024 #Paris2024 #ОІ2024НОК #Olympics #Разомдоперемоги #Націяпереможців

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
женщины, люди, портрет, мода, пейзажи, митинги, живопись, Зеленский, искусство, политика, путешествия, традиции, юмор, солдат, передовая, фотопроект, НАТО, оккупация, Путин, Париж, терроризм, город, Карпаты, медицина, дети, сборная Украины, животные, суд, ЗСУ, авиация, Шахтер, самолеты, Велика Британія, Дмитрий Дятлов, мир, Александр Зубко, стихийные бедствия, Верховная Рада, соревнования, фотоподборки, джаз, Україна, обстрелы, выставки, Одесса, пожары, Майдан, Сергей Смоленцев, зима, общество, столкновения, технологии, США, дизайн, протесты, спорт, Китай, Львів, карантин, туризм, корабли, Війна, Нацгвардия, ДСНС, пандемия, полиция, автомобили, военная техника, Киев, культура, Новый Год, #Євромайдан, церковь, музыка, фестивали, фотография, уикенд, ВМС, Польша, история, праздники, архитектура, Бахмут, футбол, учения, Порошенко, коронавирус, марш, Россия, Киевщина, пляжи, Київ, выборы, война, фотоконкурсы, акции, природа, Динамо, ВСУ, Донбасс