НОВИНИ ДНЯ: Пенсії понад 20 тисяч гривень: хто зможе отримати вже від 1 березня  Гороскоп на 24 лютого для всіх знаків зодіаку: кому зірки радять ризикнути, а кому зосередитися на собі  Чи припинить Росія вербувати українців через закриття Telegram: експерт пояснив  Гороскоп на 24 лютого за картами Таро: Дівам - ясність у справах, Ракам - конфлікти  Коли у Києві відновлять рух тролейбусів і трамваїв: відповідь КМДА  Гороскоп на 24 лютого: Овнам - визначити пріоритети, Стрільцям - нова ідея  Три ложки до барабану і на 40 градусів: навіть найстаріша постіль буде, наче щойно з магазинувсі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі

У мережі показали, як у річковому порту Києва розвантажували херсонські кавуни в 1958 році

Щороку з південних областей України, зокрема Херсонщини, до Києва на баржах привозили великі стиглі кавуни. Розвантаження ягоди на столичному причалі в 1950-х роках дуже відрізнялося від того, як це роблять у наші дні. Пише OBOZ.UA. Про це повідомляють Контракти.UA.

Унікальні знімки були опубліковані у Telegram-каналі спільноти "Київ, жива історія". Можна побачити, як відбувався цей процес 67 років тому.

"Річковий порт Києва. Кавуни з Херсона. 1958 рік. Фото Ірини Пап", – йдеться в повідомленні.

На опублікованих фото можна побачити, що смачну ягоду в ті роки перевантажували з баржі на авто вручну.

Нагадаємо, у 1938 році в Києві розпочалось будівництво двох залізничних тунелів під річкою Дніпро, які в наші дні більш відомі як "сталінське метро". Їх спорудження так і не було завершено через початок Другої світової війни, але завдяки невідомому фотоаматору ми можемо побачити, який вигляд вони мали у 1943 році.

Як повідомляв OBOZ.UA, у самому центрі Києва можна знайти унікальний льох, який збудували у 1713 році для Михайлівського Золотоверхого монастиря. Він не тільки зберігся до наших днів, але й досі виконує свою функцію.

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
учения, фестивали, зима, Львів, Киевщина, пейзажи, мир, технологии, Крым, НАТО, церковь, Шахтер, передовая, юмор, фотоподборки, Нацгвардия, Китай, пляжи, акции, автомобили, культура, митинги, #Євромайдан, марш, Київ, обстрелы, люди, дизайн, Польша, пожары, Війна, ЗСУ, самолеты, общество, Киев, столкновения, выборы, фотография, соревнования, Дмитрий Дятлов, Динамо, Майдан, портрет, Париж, Россия, Карпаты, женщины, живопись, дети, терроризм, сборная Украины, суд, карантин, архитектура, политика, пандемия, природа, военная техника, оккупация, животные, Путин, традиции, город, ВСУ, джаз, искусство, путешествия, Новый Год, туризм, авиация, Александр Зубко, ДСНС, медицина, Верховная Рада, Порошенко, спорт, США, ВМС, протесты, стихийные бедствия, Зеленский, Бахмут, фотоконкурсы, история, уикенд, Україна, фотопроект, коронавирус, война, мода, полиция, Донбасс, праздники, Сергей Смоленцев, Одесса, футбол, выставки, корабли, музыка, солдат