НОВИНИ ДНЯ: Зеленський звинуватив Путіна в маніпуляціях із Трампом  Зеленський чітко відповів Путіну на заяви про "паузу" у війні  У Кремлі заговорили про «ціну перемоги» у війні: що задумав диктатор Путін  Здача Донбасу в обмін на мир? Зеленський дав жорстку відповідь на пропозиції США  Мобілізація в Україні зміниться докорінно: чого чекати від 1 березня  У Росії з’явився стоп-лист країн для вербування на війну проти України  Найбільша знижка від 2023 року: доходи РФ від нафти тануть на очах — що буде далівсі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі

Струни старого Станиславова — вперше

З 25 по 27 липня в Івано-Франківську проходив фестиваль класичної музики «Струни старого Станиславова». Програма першого дня називалася «Діалоги крізь століття», другого — «Мандрівка європейським бароко», третього — «У вирі почуттів». Музику виконував струнний ансамбль, що складався з артистів Івано-Франківської обласної філармонії імені Ірини Маланюк. Було також запрошено солістів з інших міст: скрипальку Катерину Бойчук з Києва, віолончелістів Ольгу Бойчук та Ярослава Мигаля зі Львова.

Програма складалася з творів іноземних та українських авторів, давніх та наших сучасників. Вхід на концерти був вільним, віталися донати на засоби радіоелектронної боротьби для 4-тої танкової бригади. Загалом було зібрано близько шістдесяти тисяч гривень.

Перший і останній концерт відбувалися у парку, що розташований на території палацу Потоцьких. Зараз цей комплекс має назву Палац Потоцьких «Простір інноваційних креацій „Палац“» і тут триває реконструкція. Навіс над сценою та глядачами надавав змогу грати навіть за дощової погоди, а така тривала всі дні. У другий день музиканти виступали біля рідної Філармонії, тут даху не було, але погода була милостива. Під час концерту дощ ішов лише в останній фестивальний день.

Текст та фото — Олександр Зубко

 

 

 

 

Катерина Бойчук, скрипка, на концерті другого дня фестивалю класичної музики «Струни старого Станиславова». Площа перед Івано-Франківської обласною філармонією імені Ірини Маланюк, Івано-Франківськ, 26.07.2025

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
корабли, природа, марш, суд, военная техника, война, Киевщина, Париж, пожары, женщины, карантин, традиции, авиация, путешествия, стихийные бедствия, архитектура, Крым, Китай, юмор, Сергей Смоленцев, выборы, животные, ЗСУ, праздники, обстрелы, ДСНС, технологии, культура, самолеты, столкновения, Динамо, живопись, ВМС, Нацгвардия, медицина, церковь, мир, джаз, Майдан, фотопроект, США, митинги, Львів, история, спорт, передовая, город, Россия, сборная Украины, искусство, Київ, Карпаты, мода, Шахтер, учения, Україна, Одесса, Верховная Рада, соревнования, пандемия, уикенд, общество, пляжи, портрет, Порошенко, Киев, политика, люди, автомобили, Донбасс, фестивали, дизайн, полиция, Польша, музыка, Бахмут, ВСУ, Війна, Путин, фотоконкурсы, НАТО, акции, фотоподборки, зима, #Євромайдан, дети, футбол, фотография, оккупация, пейзажи, Александр Зубко, выставки, Дмитрий Дятлов, солдат, протесты, Зеленский, Новый Год, терроризм, коронавирус, туризм