НОВИНИ ДНЯ: Коли їхати на риболовлю у червні 2026: найбільш вдалі дні для великого улову  "Бункера в нього немає": три сценарії, чому Лукашенко різко дав "задню" щодо України  НБУ фіксував девальвацію: чому курс долара різко зріс в червні та чи є паніка на ринку  Івана Купала більше не в липні: чому змінилася дата й коли свято у 2026 році  Україна тримає позиції: в Пентагоні побачили поліпшення ситуації на фронті  Ціни на пальне впадуть? Чому бензин та дизель дешевшають повільніше, ніж світова нафта  Придушує бур’яни та зберігає вологу: чому скошена трава — це ідеальна мульча та як її використовувативсі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
07.04.2016   Львів, Україна   nextbike.com.ua

Перший в Україні муніципальний прокат велосипедів

Тиждень тому, в останній день березня, у Львові запрацював перший в Україні муніципальний прокат велосипедів Nextbike. Проект відбувся завдяки підтримці Німецького товариства співпраці GIZ, Львівської міської ради, німецької компанії Nextbike GMBH та вітчизняним інвесторам. Такий сервіс вже давно існує у Парижі, Барселоні, Мадриді, Нью-Йорку, Лондоні, Амстердамі, Токіо та ще в багатьох містах світу. Ви за помірковану суму берете велосипед в одній точці прокату і залишаєте в будь-який інший, які, зазвичай, розташовуються в різних частинах міста з урахуванням найбільш популярних серед туристів та зручних для містян маршрутів. Наразі у столиці Галичини доступні 5 станцій прокату, в планах засновників - розширення мережі, в довгостроковій перспективі передбачено розширення станцій до передмість Львова і навіть відкриття сервісу у Вінниці. Для користування сервісом необхідно зареєструватися в системі Nextbike (до речі,  підходить і реєстрація в інших країнах, де працює Nextbike, в мобільному додатку можно обрати англійську чи польську мову - зручно для іноземних туристів) - це буде запорукою того, що людина поверне байк, адже при реєстрації фіксуються особисті дані клієнта. Таким чином ви отримаєте власний акаунт на Nextbike, завдяки якому можливо користуватись всіма системами велосипедного прокату Nextbike - в понад 70 містах Німеччини, Австрії, Болгарії, Хорватії, Угорщини, Дубаї, Латвії, Новій Зеландії, Польщі, Швейцарії, Туреччині, Великобританії та США. Оренда можлива за допомогою мобільного додатку або терміналу. Для того, щоб орендувати велосипед, треба просто ввести ідентифікаційний номер велосипеда та дочекайтись відкриття замка стійки.
Щоб користуватись найвигіднішими тарифами, необхідно придбати абонемент. Наприклад, абонемент на місяць коштує 120 грн, в нього входить щоденні неоплачуванні 30 хвилин, потім ще два рази по 4 грн за кожні 30 хвилин, кожна наступна година - 50 грн. Абонемент на сезон (1 березня-31 жовтня) - 800 грн, але дві додаткові "півгодинки" там всього по 2 грн, кожна наступна година - також 50 грн. Без абонементу (але при наявності акаунта) орендувати ровер також можливо - перші 30 хвилин - 50 грн, кожна наступна година - стількі ж. В усіх тарифах, у разі використання велосипеда протягом однієї оренди одного дня, більше ніж 12 годин, вартість такої поїздки становитиме 1000 грн. У разі не повернення велосипеда протягом 24 годин від початку оренди, велосипед вважається викраденим і нараховується штраф у розмірі 15000 грн. Доступ до системи блокується і користувач потрапляє у чорний список.

Княгині Ольги

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
общество, соревнования, Новый Год, женщины, Бахмут, ЗСУ, Росія, спорт, Зеленский, Львів, сборная Украины, Сергей Смоленцев, пляжи, Дмитрий Дятлов, футбол, Александр Зубко, коронавирус, фотоподборки, фотопроект, джаз, НАТО, митинги, люди, Велика Британія, дети, Киев, зима, ВСУ, ВМС, Верховная Рада, Китай, фотография, выставки, искусство, акции, архитектура, праздники, война, юмор, Київ, дизайн, мир, пейзажи, #Євромайдан, природа, путешествия, музыка, автомобили, церковь, Україна, Путин, корабли, традиции, передовая, Донбасс, технологии, США, город, военная техника, суд, солдат, портрет, история, фотоконкурсы, обстрелы, культура, протесты, Порошенко, медицина, политика, фестивали, карантин, живопись, Париж, марш, ДСНС, Киевщина, терроризм, Шахтер, Війна, самолеты, стихийные бедствия, уикенд, Польша, столкновения, авиация, учения, мода, оккупация, Одесса, пандемия, животные, Россия, пожары, Майдан, Динамо, выборы, полиция, Нацгвардия, туризм