НОВОСТИ ДНЯ: Кабачки, смажені в сухарях: улюблена літня страва  У Росії вперше за століття стався дефолт. Що це означає: відповідь експерта  В Україну прийде затяжна спека до +35-ти: як довго вона триватиме  Яким банкам, на думку експертів, загрожує банкрутство через підвищення облікової ставки НБУ  Мінус ще один російський «Алігатор»: десантник знищив вертоліт з «Ігли»  Чим відрізняються MLRS та HIMARS - Генштаб ЗСУ  Спека, а подекуди - дощі: прогноз погоди в Україні на понеділок, 27 червнявсе новости дня
Фото и Видео
Фоторепортажи
16.08.2016   Великі Сорочинці, Полтавська обл., Україна   vpoltave.info

Сорочинський ярмарок

Один з найвідоміших ярмарків в Україні, що традиційно відбувається в селі Великі Сорочинці Миргородського району на Полтавщині, сьогодні вперше відчинив свої двері для численних гостей. Ярмаркування, яке триватиме до 21 числа, розпочалося з офіційного відкриття, у якому головував легендарний Микола Васильович Гоголя, а також персонажі творів легендарного письменника.
Згідно «Вікіпедії», ярмарковий рух в Україні має багатовікову історію. Уже в 40-х роках XIX ст. тут діяло 12 тисяч ярмарків, у тому числі 178 великих і середніх. Сорочинський не був ні найбільшим з них, ні найвідомішим. Село Великі Сорочинці Миргородського району, напевне, й залишилося б, як і багато інших сіл Полтавщини, маловідомим, якби його не прославив на віки великий земляк — український і російський письменник Микола Васильович Гоголь.
Починаючи з серпня 1999 року, згідно з указом Президента України, Сорочинський ярмарок має статус національного. Символом ярмарку є стилізоване зображення млина з літерами «С» та «Я» у його центрі за зразком згідно з додатком до Положення про Сорочинський ярмарок, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 9 серпня 1999 р. № 1442.

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
дети, тест-драйв, коронавирус, Новый Год, Львів, Шахтер, полиция, женщины, США, визиты, политика, ЗСУ, Донбасс, медицина, суд, природа, Сергей Смоленцев, выставки, туризм, фотография, #Євромайдан, путешествия, дизайн, митинги, политики, автомобили, искусство, солдат, оккупация, технологии, фотоподборки, футбол, Киевщина, передовая, Нацгвардия, самолеты, Динамо, пандемия, традиции, фотоконкурсы, Майдан, Дмитрий Дятлов, Польша, город, пейзажи, карантин, авиация, общество, Крым, депутаты, Путин, показы, уикенд, марш, фестивали, церковь, история, мир, пожары, сборная Украины, военная техника, Китай, пляжи, Зеленский, учения, протесты, культура, Верховная Рада, музыка, стихийные бедствия, столкновения, Киев, соревнования, корабли, животные, Порошенко, праздники, юмор, ВСУ, мода, спорт, Александр Зубко, парады, портрет, фотопроект, архитектура, ДСНС, ВМС, Карпаты, акции, обстрелы, экология, люди, живопись, война, выборы, Россия, Одесса, НАТО, зима