НОВИНИ ДНЯ: Їм нарешті почне щастити: 4 знаки зодіаку, які спіймають удачу за хвіст 27 червня  У Кремлі вибухнули новою істерикою: Захарова заявила про "анексію" Молдови  “До цього треба готуватись”: Буданов відверто відповів, чого очікувати після закінчення війни з РФ  У Криму та Севастополі окупанти ввели режим надзвичайної ситуації  Комарі більше не кусатимуть: які рослини посадити в саду, щоб відлякати комах  Шість шкідників, які можуть залишити вас без врожаю помідорів: як їх вчасно зупинити  Літня спека чи грози: синоптики дали прогноз на 25 червня для Києва та всієї Українивсі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
15.09.2016   Україна   Український інститут майбутнього/ informator.news

Соціологічне дослідження соціально-політичної ситуації в Україні та ймовірності початку масових протестів

З 17 по 31 травня 2016 року Український інститут майбутнього провів соціологічне дослідження, у якому проаналізував соціально-політичну ситуацію у країні та ймовірність початку масових протестів.
За підсумками Інституту, населення України очікує від влади передовсім вирішення економічних проблем. Аналітики інституту прогнозують, що владі доведеться шукати моменти успіху, щоб компенсувати економічні проблеми. За наявності дрібних чи масштабних конфліктів у регіонах влада може втратити керованість ситуації. Примітно, що 38,6% українців не відчувають президентської влади на місцях, а ще 32% відчувають його слабкий вплив. Слабкість виконавчої вертикалі у регіонах передбачає закріплення несхвального ставлення до центральної влади.
Автори дослідження додають: поточна соціально-політична ситуація викликає відчутя тривоги у 89,7% населення, болю у 83,6%, а  гордості – у 66,8%.

На Сході та Півдні 5,9% та 14,1% населення вірять у перспективи нових протестів. У Центрі 26,3% згодні з думкою про імовірність бунту. На Півдні і Заході, відповідно, таких респондентів 23,2% і 22,8%

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
Зеленский, церковь, Бахмут, музыка, искусство, передовая, футбол, Верховная Рада, Китай, учения, оккупация, протесты, Велика Британія, пандемия, Війна, соревнования, дизайн, туризм, мир, #Євромайдан, история, митинги, Дмитрий Дятлов, культура, джаз, акции, люди, Динамо, война, выставки, Шахтер, выборы, праздники, пляжи, дети, женщины, Путин, суд, медицина, самолеты, Киевщина, терроризм, карантин, путешествия, Новый Год, Майдан, коронавирус, живопись, Київ, Нацгвардия, Росія, фотопроект, сборная Украины, Россия, спорт, столкновения, пожары, зима, корабли, фотография, Україна, портрет, военная техника, Париж, авиация, ЗСУ, город, уикенд, ДСНС, солдат, юмор, США, НАТО, ВСУ, фотоконкурсы, животные, Донбасс, политика, архитектура, технологии, Порошенко, Киев, мода, обстрелы, фестивали, Польша, ВМС, природа, Сергей Смоленцев, общество, Одесса, автомобили, пейзажи, Александр Зубко, полиция, традиции, фотоподборки, марш, Львів, стихийные бедствия