НОВИНИ ДНЯ: Війна може закінчитися завтра: генсек НАТО зробив прогноз про закінчення війни  Чи вплине підвищення тарифів США на економіку України: Зеленський відповів  Гострий рамен з грибами: рецепт супу, який зігріває  Посланець Путіна їздив не тільки в США: Зеленський пояснив, що задумали в Кремлі  Генерал НАТО порівняв втрати РФ в Україні з цілим танковим корпусом США  Зеленський розкрив деталі коаліції підтримки України: що він сказав  Трамп показав нову "золоту грін-карту": що дає і скільки коштує імміграція до СШАвсі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
19.10.2016   Нові Петрівці, Київська обл., Україна   ngu.gov.ua

Нацгвардія проводить змагання серед українських снайперів

На базі Навчального центру НГУ, що в Нових Петрівцях, проходить другий відкритий чемпіонат Нацгвардії серед снайперських пар. 29 снайперських пар виборюватимуть звання “найкращої” протягом чотирьох днів. Змагання зібрали 19 команд з Національної гвардії України, 4 цивільні та 6 з інших силових відомств. Для турніру Центром підготовки снайперів НГУ була розроблена унікальна програма, яка дає можливість всебічно та глибоко проаналізувати вміння бійців. Снайперські пари проходять випробування у практичній стрільбі військової та поліцейської спрямованості, тактичній підготовці та у практичному вирішенні різних ввідних у лісовій місцевості.
Інструктора центру відмічають що саме нацгвардійці які пройшли підготовку в гвардійських стінах є фаворитами змагань: “Наші хлопці пройшли модуль заснований на практичному досвіді гвардійців в АТО, вмінні світових фахівців та реалій сьогодення. Це не є пустими балачками: гвардійці показали високі показники не лише на всіх останніх турнірах, а й в реальному бою на сході держави”.
Турнір є цілодобовим: бійці власноручно розбивають місця перепочинку у лісовій місцевості і чекають на отримання умовного завдання, яке необхідно виконати у короткий проміжок часу.
- Умови максимально наближені до реальних, - розповідає один із учасників, - При собі ми маємо лише рюкзак з найнеобхіднішим. Ночуємо у лісі почергово, бо за умовами існує і диверсійно-розвідувальна група. Сьогодні о другій ранку отримали від “штабу” вказівку на виконання завдання. Наша група впоралася на “відмінно” і закінчила місію о 10-й годині.
За ці декілька днів бійці мають показати лише найкращі результати, аби отримати “Золото” та стати на найвищі сходинки призового п'єдесталу.

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
суд, выборы, Польша, ЗСУ, искусство, фестивали, корабли, Зеленский, авиация, Донбасс, война, Париж, музыка, юмор, фотография, праздники, протесты, акции, Россия, туризм, Війна, военная техника, путешествия, дизайн, визиты, ВМС, сборная Украины, передовая, США, марш, технологии, оккупация, Киев, мир, живопись, соревнования, Майдан, полиция, столкновения, Бахмут, церковь, пандемия, Новый Год, терроризм, футбол, Одесса, медицина, портрет, Верховная Рада, фотоподборки, учения, женщины, история, митинги, ДСНС, обстрелы, мода, Шахтер, архитектура, пейзажи, стихийные бедствия, автомобили, фотоконкурсы, Путин, дети, ВСУ, Карпаты, Дмитрий Дятлов, выставки, общество, Динамо, спорт, природа, Китай, Київ, традиции, культура, Україна, люди, НАТО, фотопроект, солдат, коронавирус, Нацгвардия, Крым, пожары, зима, уикенд, животные, самолеты, #Євромайдан, город, политика, карантин, Александр Зубко, пляжи, Львів, Порошенко, Сергей Смоленцев, Киевщина