НОВОСТИ ДНЯ: Глоба назвал любимчиков Водяного Тигра: им повезет в 2022 году  У Мексиці знайшли ацтекський храм XVI cтоліття  Астрономи знайшли екзопланету, де рік триває менш як 8 годин  На Украину надвигается мощный снегопад  Сотня метеорів на годину: коли українці зможуть побачити зорепад Гемініди  Цены на вторичное жилье в Киеве выросли: названы самые дорогие и дешевые районы  Будет много солнечных дней: климатолог дала прогноз на зиму в Украиневсе новости дня
Фото и Видео
Фоторепортажи
19.10.2016   Нові Петрівці, Київська обл., Україна   ngu.gov.ua

Нацгвардія проводить змагання серед українських снайперів

На базі Навчального центру НГУ, що в Нових Петрівцях, проходить другий відкритий чемпіонат Нацгвардії серед снайперських пар. 29 снайперських пар виборюватимуть звання “найкращої” протягом чотирьох днів. Змагання зібрали 19 команд з Національної гвардії України, 4 цивільні та 6 з інших силових відомств. Для турніру Центром підготовки снайперів НГУ була розроблена унікальна програма, яка дає можливість всебічно та глибоко проаналізувати вміння бійців. Снайперські пари проходять випробування у практичній стрільбі військової та поліцейської спрямованості, тактичній підготовці та у практичному вирішенні різних ввідних у лісовій місцевості.
Інструктора центру відмічають що саме нацгвардійці які пройшли підготовку в гвардійських стінах є фаворитами змагань: “Наші хлопці пройшли модуль заснований на практичному досвіді гвардійців в АТО, вмінні світових фахівців та реалій сьогодення. Це не є пустими балачками: гвардійці показали високі показники не лише на всіх останніх турнірах, а й в реальному бою на сході держави”.
Турнір є цілодобовим: бійці власноручно розбивають місця перепочинку у лісовій місцевості і чекають на отримання умовного завдання, яке необхідно виконати у короткий проміжок часу.
- Умови максимально наближені до реальних, - розповідає один із учасників, - При собі ми маємо лише рюкзак з найнеобхіднішим. Ночуємо у лісі почергово, бо за умовами існує і диверсійно-розвідувальна група. Сьогодні о другій ранку отримали від “штабу” вказівку на виконання завдання. Наша група впоралася на “відмінно” і закінчила місію о 10-й годині.
За ці декілька днів бійці мають показати лише найкращі результати, аби отримати “Золото” та стати на найвищі сходинки призового п'єдесталу.

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
ВСУ, Новый Год, полиция, Киев, Лига Чемпионов УЕФА, марш, мир, Динамо, уикенд, митинги, мода, портрет, фотоподборки, учения, США, НАТО, акции, живопись, юмор, Одесса, Верховная Рада, самолеты, досуг, сборная Украины, фотопроект, город, ДСНС, путешествия, показы, церковь, солдат, Россия, Дмитрий Дятлов, природа, Карпаты, медицина, война, дизайн, корабли, политика, Порошенко, пандемия, дети, джаз, соревнования, Майдан, авиация, тест-драйв, оккупация, искусство, автомобили, Шахтер, женщины, Крым, музыка, праздники, пляжи, Путин, архитектура, пожары, передовая, культура, карантин, суд, столкновения, Китай, #Євромайдан, футбол, выборы, туризм, история, экология, общество, Зеленский, депутаты, стихийные бедствия, животные, люди, знаменитости, спорт, Александр Зубко, парады, Львів, Нацгвардия, ВМС, выставки, Донбасс, фестивали, фотография, ЗСУ, зима, Сергей Смоленцев, политики, коронавирус, пейзажи, технологии, традиции, протесты, АТО, фотоконкурсы