НОВОСТИ ДНЯ: Японським науковцям удалося вакциною знищити ВІЛ в організмі мавп  Середня зарплата за рік зросла на 15,4% - Держстат  Назвали любимцев Черного Тигра: кому 2022-й принесет любовь, деньги и успех  Телескоп Хаббл сделал потрясающий снимок туманности Креветка  Зима придет по расписанию? Синоптики дали прогноз погоды в Украине на декабрь  В Киеве начали устанавливать главную елку Украины: Чем украсят  Телескоп ESO показав зіткнення галактик у сузір'ї Водоліявсе новости дня
Фото и Видео
Фоторепортажи
19.10.2016   Нові Петрівці, Київська обл., Україна   ngu.gov.ua

Нацгвардія проводить змагання серед українських снайперів

На базі Навчального центру НГУ, що в Нових Петрівцях, проходить другий відкритий чемпіонат Нацгвардії серед снайперських пар. 29 снайперських пар виборюватимуть звання “найкращої” протягом чотирьох днів. Змагання зібрали 19 команд з Національної гвардії України, 4 цивільні та 6 з інших силових відомств. Для турніру Центром підготовки снайперів НГУ була розроблена унікальна програма, яка дає можливість всебічно та глибоко проаналізувати вміння бійців. Снайперські пари проходять випробування у практичній стрільбі військової та поліцейської спрямованості, тактичній підготовці та у практичному вирішенні різних ввідних у лісовій місцевості.
Інструктора центру відмічають що саме нацгвардійці які пройшли підготовку в гвардійських стінах є фаворитами змагань: “Наші хлопці пройшли модуль заснований на практичному досвіді гвардійців в АТО, вмінні світових фахівців та реалій сьогодення. Це не є пустими балачками: гвардійці показали високі показники не лише на всіх останніх турнірах, а й в реальному бою на сході держави”.
Турнір є цілодобовим: бійці власноручно розбивають місця перепочинку у лісовій місцевості і чекають на отримання умовного завдання, яке необхідно виконати у короткий проміжок часу.
- Умови максимально наближені до реальних, - розповідає один із учасників, - При собі ми маємо лише рюкзак з найнеобхіднішим. Ночуємо у лісі почергово, бо за умовами існує і диверсійно-розвідувальна група. Сьогодні о другій ранку отримали від “штабу” вказівку на виконання завдання. Наша група впоралася на “відмінно” і закінчила місію о 10-й годині.
За ці декілька днів бійці мають показати лише найкращі результати, аби отримати “Золото” та стати на найвищі сходинки призового п'єдесталу.

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
живопись, ВМС, стихийные бедствия, солдат, марш, природа, Россия, #Євромайдан, Сергей Смоленцев, дизайн, мода, фотоподборки, Лига Чемпионов УЕФА, Зеленский, соревнования, технологии, искусство, ЗСУ, фотоконкурсы, религия, ВСУ, Львів, фестивали, НАТО, Путин, полиция, юмор, карантин, спорт, заводы, люди, тест-драйв, церковь, музыка, Верховная Рада, Киев, протесты, Китай, традиции, пляжи, туризм, выборы, Донбасс, акции, Крым, знаменитости, Дмитрий Дятлов, уикенд, женщины, медицина, портрет, Динамо, Одесса, парады, путешествия, ДСНС, авиация, депутаты, передовая, архитектура, общество, Порошенко, Нацгвардия, война, Майдан, показы, политика, оккупация, выставки, суд, учения, фотопроект, США, столкновения, животные, пейзажи, АТО, Новый Год, экология, праздники, коронавирус, политики, автомобили, фотография, город, история, митинги, Шахтер, мир, сборная Украины, дети, футбол, пожары, Карпаты, Александр Зубко, культура, зима, самолеты, пандемия, корабли