НОВИНИ ДНЯ: Зеленський звернувся до Трампа: що попросив президент України  Фронти Кремля "валяться", але у Путіна інший план: в Politico пояснили задумку диктатора  Зеленський звинуватив Путіна в маніпуляціях із Трампом  Зеленський чітко відповів Путіну на заяви про "паузу" у війні  У Кремлі заговорили про «ціну перемоги» у війні: що задумав диктатор Путін  Здача Донбасу в обмін на мир? Зеленський дав жорстку відповідь на пропозиції США  Мобілізація в Україні зміниться докорінно: чого чекати від 1 березнявсі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
26.05.2017   Львів, Україна   Facebook/ Евгений Кравс

У Львові змагаються рятувальники: динамічний репортаж

У Львові проходять ХХХ Міжнародні змагання з пожежно-прикладного спорту пам’яті пожежних-героїв Чорнобиля.
Цьогоріч вшановують 31-шу річницю аварії на Чорнобильській атомній електростанції – однієї із наймасштабніших техногенних катастроф, яка була зупинена завдяки героїчним діям пожежних. Відтак, пам’яті пожежних-героїв Чорнобиля у Львові відбуваються ХХХ Міжнародні змагання з пожежно-прикладного спорту. Позмагатися з українськими командами до Львова приїхали делегації пожежників з Болгарії, Туреччини, Молдови та Естонії. В урочистій церемонії відкриття триденних змагань на спорткомплексі Львівського державного університету безпеки життєдіяльності взяло участь керівництво відповідних державних структур, а також керівники міста та області, спортсмени-рятувальники, ветерани, чорнобильці та родичі загиблих Героїв Чорнобиля. Ці змагання готують наших збірників до наступної світової першості у турецькому Ізмірі восени. А за два тижні рятувальники вирушать до Чернігова виборювати золоті медалі України.
На старті спортсмени-рятувальники позмагалися у підйомі по штурмовій драбині у вікно 4-го поверху навчальної башти. Із найкращим результатом у 13.55 с. фінішував чемпіон світу з пожежного-прикладного спорту Сергій Присяженко (№162) зі Львова. «Срібло» виборов спортсмен-рятувальник з Львівської області Роман Ломпатідзе, а «бронза» дісталась Сергієві Негодюку із Волинської області. Призерів нагородили грамотами, а переможець отримав від міста Львова премію у розмірі 10 тис грн.
На спортивному комплексі «Динамо» 25 травня, спортсмени змагалися у подоланні 100-метрової смуги з перешкодами та пожежній естафеті 4Х100. У фіналі в 100-метрівці несподівано переміг МС з Києва Євген Гончарук (№186). У естафеті сенсації не сталося – краща збірна України. Не дивно, наша національна збірна – чинний Чемпіон та рекордсмен світу в естафеті 4х100 з часом 53,10 секунд!
Завершаться змагання 26 травня на навчально-спортивному комплексі (стадіоні) Львівського державного університету безпеки життєдіяльності: відбудеться бойове розгортання.

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
военная техника, Россия, ВСУ, митинги, терроризм, женщины, туризм, НАТО, Бахмут, Киевщина, пожары, Україна, авиация, Путин, Майдан, учения, сборная Украины, музыка, праздники, столкновения, Верховная Рада, Одесса, архитектура, животные, Донбасс, юмор, люди, Киев, Новый Год, мода, традиции, Карпаты, дети, соревнования, искусство, Динамо, живопись, марш, выставки, полиция, пандемия, Війна, акции, #Євромайдан, мир, протесты, фестивали, фотоконкурсы, пляжи, политика, Порошенко, путешествия, медицина, война, Велика Британія, город, портрет, фотоподборки, Київ, дизайн, обстрелы, Зеленский, солдат, фотопроект, спорт, США, культура, фотография, Нацгвардия, Александр Зубко, стихийные бедствия, Польша, церковь, джаз, Шахтер, коронавирус, футбол, передовая, природа, зима, пейзажи, Дмитрий Дятлов, оккупация, ВМС, выборы, суд, общество, карантин, автомобили, технологии, корабли, ЗСУ, ДСНС, Париж, Китай, Сергей Смоленцев, Львів, история, самолеты, уикенд