НОВИНИ ДНЯ: У житті трьох знаків Зодіаку розпочнеться "біла смуга" найближчими днями  Чого очікувати від виборів у Вірменії: оцінка політологів  В Україні різко здорожчав популярний овоч: ціни злетіли майже на 80%  Війна прийшла до РФ і Кремль охопила тривога: чому для Путіна починається найнебезпечніший етап  Зеленський розкрив Путіну втрати РФ на фронті та пообіцяв їх збільшити  Як та чим краще підживлювати розсаду: поради фахівців  У п'ятницю в Україні подекуди короткочасні дощі, вдень до +27°всі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
26.05.2017   Львів, Україна   Facebook/ Евгений Кравс

У Львові змагаються рятувальники: динамічний репортаж

У Львові проходять ХХХ Міжнародні змагання з пожежно-прикладного спорту пам’яті пожежних-героїв Чорнобиля.
Цьогоріч вшановують 31-шу річницю аварії на Чорнобильській атомній електростанції – однієї із наймасштабніших техногенних катастроф, яка була зупинена завдяки героїчним діям пожежних. Відтак, пам’яті пожежних-героїв Чорнобиля у Львові відбуваються ХХХ Міжнародні змагання з пожежно-прикладного спорту. Позмагатися з українськими командами до Львова приїхали делегації пожежників з Болгарії, Туреччини, Молдови та Естонії. В урочистій церемонії відкриття триденних змагань на спорткомплексі Львівського державного університету безпеки життєдіяльності взяло участь керівництво відповідних державних структур, а також керівники міста та області, спортсмени-рятувальники, ветерани, чорнобильці та родичі загиблих Героїв Чорнобиля. Ці змагання готують наших збірників до наступної світової першості у турецькому Ізмірі восени. А за два тижні рятувальники вирушать до Чернігова виборювати золоті медалі України.
На старті спортсмени-рятувальники позмагалися у підйомі по штурмовій драбині у вікно 4-го поверху навчальної башти. Із найкращим результатом у 13.55 с. фінішував чемпіон світу з пожежного-прикладного спорту Сергій Присяженко (№162) зі Львова. «Срібло» виборов спортсмен-рятувальник з Львівської області Роман Ломпатідзе, а «бронза» дісталась Сергієві Негодюку із Волинської області. Призерів нагородили грамотами, а переможець отримав від міста Львова премію у розмірі 10 тис грн.
На спортивному комплексі «Динамо» 25 травня, спортсмени змагалися у подоланні 100-метрової смуги з перешкодами та пожежній естафеті 4Х100. У фіналі в 100-метрівці несподівано переміг МС з Києва Євген Гончарук (№186). У естафеті сенсації не сталося – краща збірна України. Не дивно, наша національна збірна – чинний Чемпіон та рекордсмен світу в естафеті 4х100 з часом 53,10 секунд!
Завершаться змагання 26 травня на навчально-спортивному комплексі (стадіоні) Львівського державного університету безпеки життєдіяльності: відбудеться бойове розгортання.

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
митинги, мода, НАТО, выставки, столкновения, Велика Британія, коронавирус, акции, традиции, искусство, Шахтер, спорт, Верховная Рада, протесты, марш, мир, дети, Львів, пандемия, #Євромайдан, фестивали, Київ, джаз, Китай, Россия, Динамо, уикенд, учения, пожары, Александр Зубко, люди, история, природа, футбол, общество, Війна, передовая, медицина, сборная Украины, зима, церковь, Путин, война, юмор, Дмитрий Дятлов, путешествия, Киевщина, ВМС, дизайн, корабли, туризм, Париж, Донбасс, США, Нацгвардия, политика, полиция, автомобили, животные, технологии, карантин, культура, женщины, Бахмут, выборы, ДСНС, праздники, фотография, солдат, портрет, самолеты, терроризм, военная техника, Крым, Зеленский, пляжи, ВСУ, стихийные бедствия, Киев, фотопроект, Порошенко, ЗСУ, оккупация, Україна, Майдан, архитектура, Сергей Смоленцев, музыка, авиация, Польша, живопись, суд, пейзажи, обстрелы, Новый Год, фотоконкурсы, соревнования, Одесса, фотоподборки, город