НОВОСТИ ДНЯ: Росія знаходиться "в декількох годинах" від дефолту, - Bloomberg  Нові методички ФСБ РФ: чиновників вчать правильно хвалити Путіна та коментувати війну в Україні  Путін сам роззброює російську армію, але вони мають невичерпний запас боєприпасів – експерт  У Тихому океані виявили корабель, який затонув на рекордній глибині  Що чекає на українців в липні: вісім нововведень, які торкнуться майже кожного  Пані посол Британії розповіла, чому після візиту Джонсона до Києва загальмувались перемовини з Росією  Температура до +37. В яких містах України липень буде найспекотнішим місяцемвсе новости дня
Фото и Видео
Фоторепортажи
27.10.2017   Львівська обл., Україна   zaxid.net

На Львівщині відкрили нове газове родовище

У п’ятниці, 27 жовтня, поблизу села Городківка Дрогобицького району відкрили нове Бистрицьке газове родовище. Про це повідомила прес-служба Львівської облдержадміністрації.
Родовище відкрили у межах XVII Міжнародного економічного форуму за участі першого заступника голови Львівської ОДА Ростислава Замлинського та колективу, що обслуговує газове родовище. Під час відкриття присутні урочисто запалили символічний факел. Родовище змогли відкрити завдяки 95 млн грн інвестицій.
«Це чергова цеглинка в будівництво нашої держави, в розбудову регіону. Дуже важливо, що сьогодні ми відкриваємо родовище під час Економічного форуму, адже і громадськість, і представники бізнесу говорять про позитивний інвестиційний клімат в області. Бачимо, що ті договори, меморандуми, які були підписані в межах форуму, свідчать про те, що у Львівщину ще буде інвестовано не один мільйон доларів чи євро» - зазначив під час відкриття газового родовища Ростислав Замлинський.
Виходячи з проведених пошуково-розвідувальних робіт, видобувні запаси цього родовища оцінюють в 600 млн. м3. Добовий видобуток з двох свердловин на Дрогобиччині очікують в розмірі 70 тис. м3. Звідси постачають природній газ на великі промислові підприємства на території всієї України. У наступному році планується продовження пошукових робіт, буріння 4-х розвідувальних свердловин і збільшення добового видобутку до 150-200 тис. м3 на добу.

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
военная техника, Зеленский, выставки, дети, мода, Нацгвардия, сборная Украины, архитектура, автомобили, передовая, политика, война, Одесса, ВМС, суд, пожары, США, природа, фотопроект, пейзажи, полиция, Динамо, праздники, пляжи, Дмитрий Дятлов, традиции, знаменитости, тест-драйв, коронавирус, уикенд, протесты, люди, путешествия, Александр Зубко, выборы, история, учения, юмор, Китай, #Євромайдан, ДСНС, Новый Год, Львів, солдат, Майдан, парады, медицина, соревнования, общество, искусство, футбол, живопись, самолеты, фотография, стихийные бедствия, зима, Порошенко, столкновения, Киев, фестивали, обстрелы, митинги, Рождество, Шахтер, культура, спорт, Россия, ВСУ, карантин, корабли, туризм, Крым, Верховная Рада, акции, Донбасс, музыка, церковь, марш, Польша, женщины, фотоконкурсы, город, оккупация, Карпаты, технологии, показы, Киевщина, Сергей Смоленцев, экология, портрет, авиация, мир, визиты, дизайн, животные, фотоподборки, пандемия, НАТО, ЗСУ, Путин