НОВОСТИ ДНЯ: Росія знаходиться "в декількох годинах" від дефолту, - Bloomberg  Нові методички ФСБ РФ: чиновників вчать правильно хвалити Путіна та коментувати війну в Україні  Путін сам роззброює російську армію, але вони мають невичерпний запас боєприпасів – експерт  У Тихому океані виявили корабель, який затонув на рекордній глибині  Що чекає на українців в липні: вісім нововведень, які торкнуться майже кожного  Пані посол Британії розповіла, чому після візиту Джонсона до Києва загальмувались перемовини з Росією  Температура до +37. В яких містах України липень буде найспекотнішим місяцемвсе новости дня
Фото и Видео
Фоторепортажи
27.10.2017   Львівська обл., Україна   zaxid.net

На Львівщині відкрили нове газове родовище

У п’ятниці, 27 жовтня, поблизу села Городківка Дрогобицького району відкрили нове Бистрицьке газове родовище. Про це повідомила прес-служба Львівської облдержадміністрації.
Родовище відкрили у межах XVII Міжнародного економічного форуму за участі першого заступника голови Львівської ОДА Ростислава Замлинського та колективу, що обслуговує газове родовище. Під час відкриття присутні урочисто запалили символічний факел. Родовище змогли відкрити завдяки 95 млн грн інвестицій.
«Це чергова цеглинка в будівництво нашої держави, в розбудову регіону. Дуже важливо, що сьогодні ми відкриваємо родовище під час Економічного форуму, адже і громадськість, і представники бізнесу говорять про позитивний інвестиційний клімат в області. Бачимо, що ті договори, меморандуми, які були підписані в межах форуму, свідчать про те, що у Львівщину ще буде інвестовано не один мільйон доларів чи євро» - зазначив під час відкриття газового родовища Ростислав Замлинський.
Виходячи з проведених пошуково-розвідувальних робіт, видобувні запаси цього родовища оцінюють в 600 млн. м3. Добовий видобуток з двох свердловин на Дрогобиччині очікують в розмірі 70 тис. м3. Звідси постачають природній газ на великі промислові підприємства на території всієї України. У наступному році планується продовження пошукових робіт, буріння 4-х розвідувальних свердловин і збільшення добового видобутку до 150-200 тис. м3 на добу.

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
фотоконкурсы, ВСУ, сборная Украины, Карпаты, стихийные бедствия, оккупация, Шахтер, туризм, Новый Год, церковь, Дмитрий Дятлов, Киевщина, пандемия, дети, учения, Польша, НАТО, праздники, Александр Зубко, коронавирус, мода, Одесса, Россия, корабли, знаменитости, столкновения, ЗСУ, Динамо, Верховная Рада, война, пляжи, Сергей Смоленцев, марш, дизайн, протесты, #Євромайдан, парады, спорт, экология, фестивали, уикенд, технологии, общество, традиции, ВМС, автомобили, фотография, авиация, путешествия, Львів, передовая, футбол, самолеты, пейзажи, выборы, фотоподборки, политика, обстрелы, военная техника, музыка, женщины, акции, живопись, Рождество, искусство, ДСНС, культура, тест-драйв, зима, архитектура, солдат, АТО, животные, история, Нацгвардия, фотопроект, Майдан, Путин, США, выставки, показы, Зеленский, соревнования, визиты, мир, Киев, полиция, природа, Китай, пожары, Порошенко, карантин, люди, митинги, юмор, портрет, Донбасс, Крым, город, суд