НОВИНИ ДНЯ: У людей, які народилися у ці місяці, особлива місія в житті  У Кремлі розуміють, що економіка на межі: дипломат про погрози РФ  Що буде з цінами на "борщовий набір" улітку: прогнози експертів  Зодіакальний гороскоп на червень 2026 року для всіх 12 знаків  Дрони знищили "Іскандер" та два Ту-142 у Таганрозі  Один знак отримає шанс почати все з нуля, інший буде змушений переглянути свої плани: рунічний прогноз на червень 2026 року  Росія готує "повалення" Пашиняна у Вірменії, його охороняє ЦРУвсі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
10.01.2018   Львівська обл., Україна   zaxid.net, Варта-1
16256 Метки:  протесты, акции, граница.

Мітингувальники перекрили дороги до трьох пунктів пропуску на Львівщині

10 січня, приблизно о 10:00 мітингувальники перекрили дорогу до пунктів пропуску «Шегині – Медика» та «Рава-Руська – Гребенне», що на українсько-польському кордоні. Згодом митники повідомили про перекриття дороги у селі Роснівка, що приблизно у 10 км від пункту пропуску «Краковець –Корчова».
У Шегинях протестувальники пообіцяли патрульним, що кожні 30 хвилин пропускатимуть по 10 автомобілів, щоб уникнути сутичок між активістами та людьми, що їдуть за кордон. Станом на 14:30 протестувальники розблокували дорогу до Шегинь та Краковця.
Мітингувальники виступають проти змін до Подактового кодексу, які набули чинності з початку року. Раніше протестувальники анонсовували, що 10 січня перекриють дороги до усіх пунктів пропуску на Львівщині.
Додамо, що поліція Волині також інформує, що протестувальники перекрили дорогу до пункту пропуску у Ягодині. Акція протесту розпочалась приблизно о 9:00.
Станом на 15:00, за інформацією поліції, люди розблокували дороги до усіх трьох пунктів пропуску на кордоні із Польщею.
Нагадаємо, що змінами до Податкового кодексу передбачено, що без мита в Україну можна ввозити товари в ручному або супроводжуваному багажі сумою до 150 євро (в аеропортах – до 1000 євро) і вагою до 50 кг. Однак ці норми діятимуть для тих, хто був відсутній в Україні більше 24 годин і в'їжджає до країни не частіше одного разу протягом 72 годин. Якщо ж норма про 72 години не буде дотримана (тобто якщо перетин кордону відбувається частіше), то без податків можна завезти лише товар на суму до 50 євро.

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
Верховная Рада, история, Александр Зубко, стихийные бедствия, спорт, Бахмут, Донбасс, фотография, протесты, США, туризм, Львів, война, живопись, джаз, Париж, Путин, дети, оккупация, церковь, ВСУ, пожары, фотоконкурсы, корабли, Киев, технологии, сборная Украины, фестивали, футбол, выставки, обстрелы, юмор, суд, пейзажи, коронавирус, столкновения, фотопроект, дизайн, город, музыка, полиция, Китай, автомобили, люди, соревнования, Київ, зима, мир, Порошенко, природа, Дмитрий Дятлов, путешествия, НАТО, политика, Велика Британія, акции, Війна, передовая, Россия, традиции, Киевщина, уикенд, портрет, Україна, Зеленский, Польша, мода, учения, животные, самолеты, экология, Майдан, Одесса, терроризм, Нацгвардия, искусство, пляжи, ЗСУ, марш, солдат, выборы, Динамо, архитектура, общество, фотоподборки, военная техника, Сергей Смоленцев, ДСНС, Новый Год, женщины, #Євромайдан, праздники, культура, пандемия, ВМС, карантин, медицина, митинги, Шахтер, авиация