НОВИНИ ДНЯ: Цифри ростуть не вдвічі, а кратно: Сирський відверто про проблему СЗЧ  Гороскоп на картах Таро на 19–25 січня 2026 року: різкий поворот для Близнят і шанс на прорив для Козорогів  Фінансовий гороскоп на тиждень: на кого зі знаків зодіаку чекає прибуток 19–25 січня  Що зірки нам пророкують: гороскоп на 19–25 січня 2026 року  Сирський пояснив, чому не всі бійці можуть піти у відпустку  Гороскоп на 19 січня: Близнюкам - знайомство, Левам - серйозна перевірка  В США сенатори засудили "тарифні погрози" Трампа союзникам по НАТОвсі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
26.01.2018   Україна   199 навчальний центр ДШВ
17813 Метки:  ВСУ, женщины, десант, ДШВ.

Жінці є місце в армії: українські десантниці

Так, я жінка і це не повинно відігрувати якусь негативну роль у війську. Я хочу і можу виконувати тяжку роботу навіть якщо у мене не буде це виходити. Я буду прикладати максимум зусиль для виконання поставленого мені завдання.
Так, жінці є місце в армії.
Нажаль мало хто знає, що посад в армії для жінок мізерна кількість. Багато хто думає, що жінки йдуть до війська через нестачу коштів чи тому, що не знайшли себе у цивільному житті. Це міф.
Хочу вас переконати, що військова справа не тільки для чоловіків ай для жінок. Медики, психологи, діловоди, фінансисти, зв'язківці, начальники кабінетів та навіть заступники командирів рот. Якщо ви гадаєте, що всі ці професії мають такий же напрямок роботи як і у цивільному житті, то хочу вас запевнити, що тільки на 40% зі 100% вони схожі.
60% цих професій мають багато інших обов'язків, а саме військових це добові наряди, зайняття з бойової підготовки, стрибки з парашутом, бойові чергування в зоні проведення антитерористичної операції. Все це військові жінки вміють та навіть краще за деяких чоловіків.
Багато хто говорить, що жінка берегиня роду вона повинна народжувати дітей та берегти домашній затишок. Скажу вам так, жінка нікому ні чого не повинна. Вона сама вибирає ким їй бути, а бути берегинею і народжувати дітей у неї ніхто цього не забирав. Я навіть уявити собі не можу якщо військо буде суто чоловічим, здається чоловікам було б сумно на службі.
Можна сказати, що дійсно жінка є прекрасною половиною нашого людства, але ні в якому разі не слабкою.
Тому шановні військові чоловіки цінуйте та скажіть дякую своїм військовим колегам-жінкам за те, що вони завжди поруч з вами в тяжкі моменти служби та навіть просто так вони цього заслужили.
Так, жінці є місце в армії.

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
Верховная Рада, история, США, Париж, портрет, выборы, уикенд, дети, Майдан, город, Александр Зубко, архитектура, сборная Украины, Киевщина, Бахмут, мода, футбол, корабли, Китай, Зеленский, спорт, пейзажи, Львів, зима, Нацгвардия, Путин, соревнования, путешествия, коронавирус, авиация, пожары, протесты, карантин, самолеты, столкновения, фотоподборки, туризм, мир, фотопроект, живопись, фотоконкурсы, ВСУ, полиция, фотография, церковь, медицина, культура, Київ, праздники, визиты, природа, пандемия, марш, политика, Россия, традиции, обстрелы, юмор, ВМС, ЗСУ, Дмитрий Дятлов, стихийные бедствия, Шахтер, #Євромайдан, пляжи, дизайн, Крым, технологии, женщины, военная техника, фестивали, искусство, автомобили, суд, солдат, Донбасс, ДСНС, Сергей Смоленцев, джаз, акции, война, Динамо, Порошенко, учения, Війна, общество, Польша, музыка, НАТО, Одесса, выставки, люди, животные, передовая, митинги, оккупация, Україна, Киев, терроризм, Новый Год